• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kızılırmak Ticaret

Adres :

Boğaziçi Mahallesi Neşet Ertaş Caddesi No: 13/ H Mamak Ankara Ankara » Mamak

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Kızılırmak

E-Posta Adresi :

ahmetkizilirmak@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 644 84 46

Whatsapp 2:

0 (532) 644 84 46

Whatsapp 3:

0 (542) 791 06 40

Kızılırmak Ticaret kaliteli ve profesyonel bir üretim yapılması yanında bunların uygun fiyatlar ile imal edilerek sizlere sunulması da oldukça önemlidir. Yapı tadilat malzemeleri alanında ülkemizde en fazla tercih edilen firmamız sizlere sunduğu kaliteli ürünler ile bunu sağlamaktadır. Bunun yanında özellikle uygun fiyatlarımızda sizler için oldukça önemli bir tercih nedeni olabilmektedir. Konusunda uzman bir kadrosu bulunan firmamız deneyimi ve profesyonelliği ile sizlere en başarılı şekilde hizmet sunabilmektedir.

Kurulduğumuz günden bu yana sürekli olarak büyümekte ve kendimizi geliştirmekteyiz. Her zaman müşteri memnuniyetini ön olan tutan firmamız, kendini sürekli geliştirerek sizlere en kaliteli ürünün ulaştırılmasını sağlamakta ve bunu en uygun maliyetler ile yapabilmektedir. Bu nedenle de sizler tarafından ilgi görmekte ve tercih edilmektedir.Kızılırmak Ticaret firması olarak çalışma hayatımız boyunca her zaman kalite ve profesyonellik ile hareket ettik ve bundan sonraki dönem içinde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarımızı sürdürerek en kaliteli üretimleri yapacağız.

Vizyonel anlamda göstermiş olduğumuz çaba hırdavat sektörünün ne kadar ilerleyebileceğini ve gelişebileceğini olduğunu ortaya koymaktadır. Geçmişten günümüze kentimizde görülen girişimler ve yapılan yanlış işletme faaliyetleri sonrasında kentimize bu denli profesyonel bir işletme kazandırarak hem kendi halkımız gözünde hem de yabancıların gözünde işletmenizin ve kentimizin kalitesini arttırıyoruz. Kentimizi ziyaret eden insanların vazgeçilmez bir şekilde tercih ettiği işletmemiz,bölgemizde ve hatta Türkiye genelinde bir marka olmayı başarmıştır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR