• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kızılkeçili Kasabı

Adres :

Kızılkeçili Mahallesi Fevzi Bey Caddesi No21 Edremit Balıkesir Balıkesir » Edremit

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fatih Keser- Rüstem Keser

E-Posta Adresi :

fatihkeser224@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 392 39 10

Whatsapp 2:

0 (532) 402 86 64

Whatsapp 3:

0 (543) 392 39 10

Whatsapp 4:

0 (532) 402 86 64

Kızılkeçili Kasabı

Müşterilerimiz ise bu etkili çalışmamız neticesinde ihtiyaç duydukları hemen hemen her şeye sahip olabilmekte ve böylelikle işlerini daha hızlı bir şekilde gerçekleştirerek daha verimli çalışmalar ortaya çıkartabilmektedir. Değerlerimize bağlığımız sayesinde ise misyonumuzun da gerçekleştirilebilmiş olması firmamızın gurur kaynakları arasında yer almaktadır.

Kasap sektöründe başarının sağlanabilmesi için en önemli değerlerin başında şüphesiz müşteri memnuniyetinin sağlanması gelmektedir. Müşteri memnuniyetinin sağlanması için ise hizmetlerin tamamının müşteri odaklı gerçekleştirilmesi kimi durumlarda insiyatiflerin alınması ve bu insiyatifler neticesinde ise hizmetlerin esnekleştirilmesi gerekmektedir.

Kızılkeçili Kasabı olarak hizmete başladığımız ilk günden itibaren hiçbir şekilde insiyatif almaktan korkmamış ve müşterilerimizin memnuniyetinin tam manası ile sağlanabilmesi için gereken her şeyi yapmış bulunmaktayız. Tüm hizmetlerimize müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yön vermiş olmamız sayesinde sektörün en önemli değeri olan müşteri memnuniyetinin sağlanabilmesi için büyük adımlar atmış ve müşteri memnuniyetini başarılı bir şekilde firmamızın temeline oturtabilmiş bulunmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR