• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Koç Sakarya Sağlık Kabini

Adres :

Tığcılar Mahallesi Kol Sokak No : 11 / A Sakarya » Adapazarı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Evla Koç - Tunahan Koç

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (538) 236 20 54

Whatsapp 2:

0 (539) 791 67 33

Sakarya Adapazarı sağlık sektöründe hizmet veren Koç Sakarya Sağlık Kabini isimli firmamızbirmilyonnoktaüyesidir. Sağlık hizmetinde yer alan kapsamlı tedavi yöntemleri ile danışanlarımıza sağlıklı bir hayat için öncü marka olma yolunda ilerlemekteyiz. Çeşitli sağlık sorunlarına şifa olmakta, steril şartlar altında özenle işlem uygulanmaktadır.

Sakarya Adapazarı sağlık sektöründe tüm danışanlarımıza hassasiyetle hizmet vererek şikayetlerine sebep olan tanıları göz önünde bulundurarak sebep olan bölgeyi teşhis ederek görevimizi yerine getirmekteyiz. Önceliğimizin, insan sağlığı ve fiziksel bütünlük sonucundaki rahatlık olmasından kaynaklı danışanlarımıza her zaman ihtiyaçlarına bağlı olarak hizmetler sunmaktayız.

Profesyonel ekibimiz ile her zaman sizlere samimiyet ve saygıyla iletişime geçerek yapılan işlemler hakkında bilgilendirme sağlanmaktadır. Bu doğrultuda siz de, işlemi tanımanız ve gerekli detayları bilmeniz sağlanmaktadır. Tüm süreçler hakkında yapılan detaylı bilgilendirmeler sonucunda dikkat etmeniz gereken önemli hususlar sizlere iletilmektedir. Sizlerin sağlığına etki eden her türlü işlemin içeriğini bilmeniz bizim için olduğu kadar kendiniz için de yararlı olmaktadır.

Tüm danışanlarımızın sağlık ve konforlarına ulaşmaları için gerekli desteğimizi gösteriyor, tedavileri süresince yanlarında oluyoruz. Sağlık kabini olarak sizlere hijyenik ortamda profesyonel işlemleri uzmanlarımız tarafından sağlamakta ve her daim sizlere iyi gelecek tedavi yöntemlerini tavsiye ediyoruz. Aynı zamanda ofisimizde sizlere gerekli olabilecek iyileştirici özellikleri bulunan kremleri de bulundurarak beklemeden alabilmenize ve tedavinin daha hızlı gerçekleşmesi için ortam sağlamaktayız.

Sağlık Kabinimiz sağlık bakanlığı onaylı bir kuruluştur. Kurumumuzun amacı evinizde,iş yerinizde, kendi Kabinimizde sizlere sağlık hizmetini güvenilir ve kaliteli bir şekilde sunmaktır. Serum, iğne, pansuman, idrar sondası, dikiş atma-alma, yaşlı bakım ve diğer bütün hemşirelik hizmetlerini Sakarya'nın bütün ilçelerine sunmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR