• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Köçer Veteriner Kliniği

Adres :

Ziya Gökalp Mah. Diyarbakır Caddesi Turgut Özal Bulvarı Dörtyol Kavşağı ( Köçerler Kahvesi Yanı ) No : 5 / B Batman » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Köçer - Abdullah Yamaç - Nihat Köçer

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (530) 458 21 46

Whatsapp 2:

0 (546) 575 09 79

Whatsapp 3:

0 (534) 420 67 10

Hayvancılık dünyanın her köşesinde binlerce yıldır yürütülen en önemli ekonomik ve sosyal faaliyetlerden biridir. Günümüzde dünyanın birçok çevresinde bütün geçimini hayvancılıkla gerçekleştiren birçok kültür varlığını sürdürmektedir. Doğu Anadolu bölgesinin iklimi ve bitki örtüsü küçük ve büyükbaş hayvancılık için oldukça uygundur ve bu yöremizde hayvancılık faaliyetleri asırlardır sürdürülmektedir. Dünya ile artan ülkemiz nüfusuyla, ete olan ihtiyacın artmasıyla başta Batman olmak üzere bölge illerinde, hayvancılık yerel ve ülke ekonomisindeki önemi artmıştır.

Teknoloji ve taşıma araçlarının gelişmesi ile yeni pazarlar bulan sektörlerden biri de hayvancılık sektörü olmuştur. Bu sayede ülkeler birbirlerinden canlı hayvan ve karkas et alımı yapmakta, bu ticaret çeşitli sağlık risklerini de beraberinde getirmektedir. Başta tavuklar olmak üzere, hayvanlar bulaşıcı hastalıklara karşı oldukça hassaslardır ve hastalıkların insanları etkileme riski de yüksektir. Bu yüzden hayvanların hastalanmasını engellemek sadece onların sağlığını değil, insan sağlığını da etkileyen önemli bir faaliyettir. Çeşitli sebeplerle hayatını kaybeden hayvanlar aynı zamanda özellikle küçük üreticilere büyük maddi kayıplarda yaşatmaktadır.

Hayvanlar, duydukları rahatsızlıkları bizler gibi anlatamadıklarından dolayı, sağlıklarının korunması için hem kendilerinin hem de barındırıldıkları mekanların periyodik olarak denetlenmesi ve kontrollerden geçirilmesi gerekmektedir. Biz Köçer Veteriner Kliniği olarak küçük ve kurumsal üreticilerin her türlü sıkıntısında yanlarında olmak adına Batman evcil hayvan sektöründe hizmet vermeye başladık. Doğum, aşılama, cerrahi müdahale, suni tohumlama hizmetlerimizle üreticilerin daha verimli, hayvanların daha sağlıklı ve kaliteli bir hayat vermesi adına 7/24 bir telefon uzaklığındayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR