• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Köfte Evi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Süleyman Vural

  • firma instagram

Köfte Evi olarak, en değerli varlık bildiğimiz ve her şeyin en iyisine layık olan insanların bu lezzete ulaşması için siz değerli müşterilerimize hizmet vermek amacıyla kurulduk. Kurulduğumuz günden bu yana müşteri memnuniyetinden taviz vermeden çalışmalarımıza devam ettik. Bünyemizde sizlere farklı damak tatlarında sunumlar yaparak menümüze daha çok çeşitlilik kattık.

Köfte Evi işletmemiz Bursa ilinin Osmangazi ilçesindeki yerinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Bu verilen hizmette kaliteden ödün vermeden, güler yüzlü çalışanlarımız sayesinde ve müşteri memnuniyeti çerçevemizde Bursa restaurant sektöründe değerli bir konuma gelmiş bulunmaktadır. Bu gelinen konumun korunmasında, yeniliklere açık olan ekip çalışanlarımız ve kurumumuz ile kendimizi daha da geliştirmekteyiz. Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet kalitesi sunabilmek adına çalışmalarımız sürmektedir.

Kurumumuzda kullanılan etlerimiz belirli bir üreticiden temin edilmekte ve bu üreticinin üretim şartları belirli aralıklarla kontrol edilmektedir. Bu sayede köftelerimizde kullandığımız etler standart hale getirilip aynı damak tadı yakalanmaya çalışılmaktadır. Kullandığımız etler doğal besilerle büyütülmektedir. Köfte yanında servis edilen salata malzemelerimiz doğal olup günlük temin edilmektedir. Üretim aşamasında kurum çalışanlarımız hijyen, damak tadına uygun lezzet ayarları konusunda çok hassas şekilde çalışmaktadır.

Köfte Evi olarak bu hassas konulara dikkat ederek sizlere hizmet sunmaktayız. Eğer sizde daha bu lezzeti tatmadıysanız hemen iletişim adreslerimizden bilgi alabilir ve adresinize sipariş edebilirsiniz ya da işletmemize konuk olup hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR