• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Köfteci Umut

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cemal Ataman - Yalçın Gökkır

Manisa’nın Salihli ilçesinin meşhur köftecilerinden biri olan Köfteci Umut olarak bizler Manisa restaurant sektöründe ihtiyaç duyulan bir boşluğu doldurmak üzere başladığımız faaliyetlerde bugün geldiğimiz noktada ilçenin önemli lezzet duraklarından biri olarak sizlere ulaşıyoruz. Salihlili müşterilerimizin yanı sıra İzmir Yolu üzerinde yer alan restoranımızı ziyaret eden müşterilerimiz için de aynı özenle köfte lezzetinin en iyi şekilde deneyimlenmesini sağlıyoruz. Sertifika ve resmi belgeler bakımından tüm yeterliliklere sahip olan ve gıda kontrolleri de yapılmış olan etleri özel olarak hazırlayarak usta aşçılarımızın ve köfte ustalarımızın ellerinden sizlerle buluşturuyoruz.

Yıllardır yine köfteci olarak başladığımız bu meslekte ustalarımızdan aldığımız bilgi ve birikimle tecrübemizi de karıştırarak sizlere en iyi köfte lezzetine ulaşma imkanı veriyoruz. Her gün onlarca ve hatta yüzlerce misafirini başarılı bir şekilde memnuniyetle ağırlamakta olan Köfteci Umut restoranımızda siz müşterilerimizin tüm taleplerine en iyi şekilde cevap verebilmek adına da farklı menü alternatiflerini bir arada sunabiliyoruz.

Açık ve kapalı mekanlara sahip olan işletmemizde çocukların da vakit geçirebileceği alanları ayırarak sizlere hizmet veriyoruz. Otopark bölümüne de sahip olan işletmemize geldiğinizde hiçbir şekilde park sıkıntısı yaşamadan doğrudan köfte lezzetine ulaşmanızı da mümkün hale getiriyoruz. Tamamen köfte ürünleri üzerine ustalaşmış bir restoran olarak bizler sürekli hazır halde bekletilen ve yoğun misafir kitlemizden dolayı servis edilmeye hazır ürünlerimizle kısa sürede masanızın donatılmasını da sağlıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR