• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kokomid Kokoreç Midye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Abdurrahman Çoban

Firmamız; Amasya fast food sektöründe bölgenin en meşhur kokoreç ve midye salonudur. Salonumuz kaliteli hizmet anlayışımız, usta şeflerimiz, titizliğimiz ve güler yüzlü personelimiz ile piyasada adından sıklıkla bahsettirmektedir. Kokoreç ve midye hazırlamak ustalık gerektirir. Bizim kokoreçlerimiz ve midyelerimiz; usta şeflerimizin maharetli ellerinde hazırlanarak siz değerli müşterilerimizin damak tadına sunulmaktadır. Kokoreç ustası şeflerimiz kendi alanında yetişmiş bıçak ustası kişilerdir. Salonumuzda köklü bir kültüre sahip olan kokoreç lezzetimizi yanında turşu ile ikram etmekteyiz.

Firmamız her zaman lezzeti, kaliteyi ve tazeliği ön planda tutmuştur. Dolayısıyla tüm sakatat malzemelerimiz bilinen ve güvenilen yerlerden tedarik edilerek getirilmektedir. Sakatat ürünlerimizin seçimi ve alımından hazırlanmasına; pişirilmesinden sunumuna kadar her aşaması detaylı bir şekilde özen ve itina ile hazırlanmaktadır. Aynı zamanda salonumuzun gerek mutfak bölümünde gerekse restoran bölümünde hijyen ve temizliğe en azami ölçüde dikkat edilmektedir.

Salonumuza alo paket kokoreç sipariş hattımız ile midye ve kokoreç siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz siparişleriniz daha dumanı tüterken kapınıza ulaştırılacaktır. Bununla birlikte şık ve mütevazi dekorasyonumuz içinde soğuk içeceklerimiz ile içinizi ferahlatırken; sıcak kokorecimiz ile damak tadınıza hitap etmekten mutluluk duyarız. Salonumuza ile ister tek başınıza isterseniz aileniz ve sevdikleriniz ile gönül rahatlığı ile gelebilirsiniz.

Firma olarak hedefimiz geleneksel kültürümüz olan kokoreç ve midye kültürünün devamlılığını sağlamaktır. Bunun için kaliteli hizmet anlayışımızdan ödün vermeden müşterilerimizi ağırlamaktan her zaman onur duyduk.

Amasya Suluova kokoreç,Amasya Suluova midye,Amasya Suluova köfte,Amasya Suluova sucuk,Amasya Suluova paket servis kokoreç,Amasya Suluova midye siparişi,Amasya Suluova sucuk ekmek siparişi,Amasya Suluova köfte ekmek siparişi,Amasya Suluova en lezzetli kokoreççi,Amasya Suluova en lezzetli midyeci,Amasya Suluova en lezzetli köfteci,Amasya Suluova paket servis köfte,Amasya Suluova paket servis sucuk,Amasya Suluova paket servis midye,Amasya Suluova paket servis yemek,Amasya Suluova alo paket yemek siparişi,Suluova kokoreç,Suluova midye,Suluova köfte,Suluova sucuk,Suluova paket servis kokoreç,Suluova midye siparişi,Suluova sucuk ekmek siparişi,Suluova köfte ekmek siparişi,Suluova en lezzetli kokoreççi,Suluova en lezzetli midyeci,Suluova en lezzetli köfteci,Suluova paket servis köfte,Suluova paket servis sucuk,Suluova paket servis midye,Suluova paket servis yemek,Suluova alo paket yemek siparişi vb. alanda hizmet vermekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR