• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kokoreç 46

Sektör :

Yetkili Kişi :

Zafer Yıldırım

Kokoreç 46 firması olarak antakya yemek yenecek yerler,antakya kokoreç salonları,antakya kokoreç yenecek yerler,antakya kokoreç nerede yenir,antakya alo paket kokoreç,antakya kokoreç siparişi,antakya alo paket köfte siparişi,antakya ekmek arası sucuk,antakya ekmek arası sucuk siparişi,antakya meşhur kokoreççi,antakya en iyi kokoreççi, vb. hizmetler vermekteyiz.

Sektördeki başarı basamaklarını çok hızlı bir şekilde tırmanmış olan firmamız bunun bir tesadüf olmadığını ortaya koymuş olduğu hizmetlerle göstermiştir. Müşterilerin memnuniyet oranlarına göz atıldığında firmamızın bugünkü bulunmuş olduğu konumun büyük bir başarı hikâyesi olduğu yadsınamaz bir gerçektir. Bunun sağlanabilmesi için kuruluş günümüzden bu ana kadar herkesin büyük bir özverisi bulunmaktadır.

Siz değerli müşterilerimizi firmamızın asıl sahibi olarak gördüğümüz için etkileşimli bir şekilde ürünlerin ve hizmetlerin oluşturulmasında katkılarınızı takip etmekteyiz. Bunu gerçekleştirirken sizlerden aldığımız güçle beraber sektördeki lokomatif olma konumumuzun verdiği mesuliyeti yerine getirmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR