• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kokoreççi Adem Usta

Adres :

Pazar Yeri Yanı Köy Dolmuş Durakları Zonguldak » Çaycuma

Sektör :

Yetkili Kişi :

Adem Çokan

E-Posta Adresi :

ademcokan67@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (534) 214 49 98

Whatsapp 2:

0 (533) 168 59 67

Doyurucu bir o kadar da hafif diyebileceğiniz, uygun fiyatlı kokoreç arayışına girmeden, bize ulaşıp istediğiniz kokorece kolaylıkla kavuşabilirsiniz. Daha önce gerçek bir lezzet tatmamışım dedirtebilecek Zonguldak restoran artık hizmetinizde. Son derece titizlikle hazırlanan ve yoğun lezzet durağı haline gelen mutfağımızda temizliğe ve hijyene önem verilmekte, dikkat edilmektedir. Müşterilerimize ve salonumuza da aynı dikkati sağladığımızdan şüphenizin olmayacağını temenni ederiz.

Evinizde yer gibi hissedeceğiniz kokoreççimiz, yeteneğinden biraz olsun ödün vermeyerek ve malzemeden kısmayarak adeta tadını damağınızda bırakacak lezzetiyle kokoreçlerimizi müşterilerimizin karşısına çıkarmaktadır. Müşteri memnuniyetini oldukça önem veren kurumumuz tüm eleştirilere kucak açarak sürekli kendini yenilemenin yanı sıra, bu unutulmaz lezzetin sırrından da kimseye bahsetmeyerek zirvedeki yerini korumaktadır. Amacımız tadını bir daha unutamayacağınız ve başka hiçbir yerde aynı lezzetiyle bulamayacağınız kokorecimizi, siz değerli müşterilerimize sunmak ve ağzınıza layık bir Türk mutfağı ürünü tanıtmaktır.

Kurumumuz gerek çocuklar gerekse yaşlılar gibi her yaş grubundaki müşterilerimize uygun, ortak bir lezzet ortaya çıkarmayı kendisine ilke edinmiş olup, müşterilerimizin memnuniyetini de göz önünde bulundurarak kullandığı tüm malzemeler ve ürün çeşitliliğinde bu ilkesini gözler önüne sermektedir. Kurumumuz manevi değerlerin yanı sıra maddi değerlere de önem vererek, uygun fiyatlı fakat kaliteli yemek hizmeti sunmayı ve kurumumuzda adeta kendi evinizde hissetmeyi amaçlayarak, sıcak bir ortam ve hizmet vermeyi planlamaktadır. Bir diğer ilkesi de Türk mutfağının kalitesini göstermek olan kurumumuz uzun yıllardır bu ilkesini üzerine ekleyerek sağlamlaştırmaya devam etmektedir. Siz müşterilerimizin mutluluğu bizim için ilk sıradadır. Daha fazla hizmet vereceğimizden ve kalitenin tesadüf olmadığını sizlere göstermeye devam edeceğimizden şüpheniz olmasın.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR