• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kokoreççi Arifin Yeri

Adres :

Gelenbe Mah. Vatan Cad. Balıkesir Akhisar Yolu Üzeri Manisa » Kırkağaç

Sektör :

Yetkili Kişi :

Arif Göktaş

E-Posta Adresi :

arifgoktasmanisakirkagac@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 235 63 80

Whatsapp 2:

0 (542) 642 20 57

Kokoreççi Arifin Yeri olarak sizlere tadını damağınızda bırakan bir lezzet sunarak fark yaratma konusunda iş birlikçi bir tutum sergilemek istedik ve bu konuda birmilyonnokta.com üyesi olarak her zaman yanınızda olmak adına gerekli tüm çabayı sergiledik, sergiliyoruz. Yaptığımız işin oldukça emekli olduğunu göz önüne aldığımızda sizlerin bu hizmeti bizlerden almanız oldukça pratik bir seçenek olarak göze çarpıyor. Çünkü evde yapmanız oldukça zahmetli bir iş ve zaman alan bir iştir. Ondan dolayı vakit kaybetmemeniz daha sağlıklı olur.

Manisa restaurant alanında çalışan kişiler olarak kuzu kokoreç, kuzu pirzola, saç kavurma, et güveç gibi birçok konuda sizlere yardımcı olmak adına üstün emekler sarf ettiğimiz özellikle belirtmek isteriz. Bazı pişirme usullerinin çok önemli olduğunu ve ustaca kullanılması gerektiğini belirtmekte fayda var. Bu usulleri bilmemeniz pişirilen ürünlerin lezzet kaybetmesine yol açabilir. Ondan dolayı işin ehli olarak bizlerden hizmet almanız en büyük arzumuz.

Malzemeden hiçbir zaman kısmadık, kısmayacağız. Bu konuda oldukça titiziz. Sizlerin istediğiniz kadar bun ürünleri tüketmeniz sizin kadar bizi de oldukça mutlu edecek çok güzel bir durum olarak karşımıza çıkıyor. Memnun ayrılmanız ve hep bizden hizmet almanız adına ne gerekiyorsa yapmaya hazırız ve yapıyoruz da. Onun için çok basit bir şekilde bizimle iletişime geçerek sipariş de verebileceğinizi unutmayınız. Sizlere bol kokoreçli günler diliyor ve iyi günler diyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR