• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Kokoreççi Şenol

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Şenol Şahin

reklam logosu
  • firma instagram

Kokoreç, ülkemizin en sevilen sokak yemeklerinden biridir. Özenle ve zahmetli bir şekilde yapılan kokoreç yemeğini halkımız çok sevmekte ve tüketmektedir. Kokoreççi Şenol işletmesi olarak, sizlere en lezzetli ve en kaliteli kokoreç deneyiminin garantisini sunuyoruz. Kokoreç, ekmek arası köfte, sucuk ekmek gibi birçok yemek ile birlikte sizlere en sağlıklı, en lezzetli yemeklerimizi sunmak için hazırız. Toplu yemek siparişlerinizi alıyor, onları hazırlıyor ve en kısa zamanda sizlere teslim ediyoruz. Alanında usta şeflerimiz, deneyimli personelimiz ve güler yüzlü hizmet anlayışımızla birlikte sizleri en kaliteli kokoreci yemek için davet ediyoruz.

Ordu fast food sektöründe tercih edilen ve ilgi odağı olan bir marka olmanın gururunu yaşıyoruz. Siz değerli müşterilerimizin yoğun ilgisi ve pozitif geri dönüşleriyle birlikte alanımızda her geçen gün daha da duyuluyor ve tercih ediliyoruz. Sağlığınızı sizin kadar önemsiyor ve işletmemizde ürün temininden yemeklerin yapımına kadar her aşamada hijyen ve temizlik kurallarına dikkat ediyoruz.

Mekânımızı sürekli temiz tutarak ve dekore ederek sizlere hem temiz, hem lezzetli hem de ekonomik bir yemek deneyimi sunuyoruz. Usta personelimiz ve güler yüzlü ekibimiz ile sizleri en iyi şekilde ağırlıyor ve işletmemizden memnun kalmanız için her şeyi düzenliyoruz. Siz de en iyi kokoreç ve yemeklerimizi denemek istiyorsanız işletmemize bekliyoruz. Bizden haberdar olmak için Instagram sayfamızı takip edebilir veya iletişim numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR