• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kokoreççi Yörük Ana

Sektör :

Yetkili Kişi :

Remziye Yörük

İnsanlarımızın olmazsa olmazları vardır, bu olmazsa olmazlardan biri de eşsiz lezzetiyle herkesin severek yediği kokoreçtir. Kokoreç, yapısından dolayı hazırlanması ve pişirilmesi oldukça zahmetli bir lezzettir. Belki de bu lezzetli ürünü bizler için bu kadar vazgeçilmez yapan da hazırlanırken verilen emektir. Her ne kadar sokak lezzeti olsa da Kokoreççi Yörük Ana ekibi olarak bu lezzetlin sizlere ulaşma sürecini oldukça profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Bu eşsiz lezzeti ve ekibimizin profesyonelliği sonucunda ortaya çıkan Kokoreççi Yörük Ana firması olarak siz kıymetli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Kokoreç hazırlanma sürecinin en başından sonuna kadar üst düzey hijyen ve titiz çalışma isteyen bir lezzettir. Biz bu işte yılların vermiş olduğu tecrübeye dayanarak sizlere en güvenilir ve hijyenik hizmeti vermekteyiz. İzmir restaurant sektöründe kokoreç denince akla ilk gelen isim olmanın vermiş olduğu mutluluk ve gururu siz değerli müşterilerimize borçluyuz. Kokoreççi Yörük Ana olarak müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için daima firmamızı geliştirmekte ve yenilemekteyiz.

Müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermek için kokoreç hazırlanırken kullanılan malzemenin hijyen ve kalitesine üst düzey dikkat göstermekteyiz. Bizi sektördeki aynı hizmeti veren firmalardan ayıran en büyük hizmetimiz evlere paket hizmetimizin bulunmasıdır. Bu eşsiz lezzet için artık dışarı çıkmanıza gerek yok, siz evinizde otururken enfes lezzetiniz ayağınıza gelsin. Siz de bu eşsiz lezzeti deneyimlemek istiyorsanız en doğru yerdesiniz demektir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR