• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Köksal Usta Çiğköfte

Adres :

Yenice Mahallesi Computest Karşısı Basın Anıtı Civarı Sapmaz Apartmanı Kırşehir Kırşehir » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yüksel Aykanat - Köksal Aykanat

E-Posta Adresi :

koksal_40_aykanat@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 830 16 16

Whatsapp 2:

0 (543) 830 16 16

Sofraların en acı lezzetlerinden biri olan Çiğköfte, Türkiye'de giderek yayılan bir seçenek olarak her vilayette çok sık tercih edilmektedir. Bu nedenle günümüzde birçok kentte çiğ köfte satış işletmeleri açılmakta ve özel tarifler ile bu lezzet sofralara ulaştırılmaktadır. Örneğin, Kırşehir Merkez ilçesinde Köksal Usta Çiğköfte sayesinde bu özel lezzeti sizde deneyimleyebilirsiniz.

Köksal Usta Çiğköfte, profesyonel bir üretim sayesinde hijyenik ve keyifli bir lezzet oluşturmaktadır. Bu yapı sayesinde Kırşehir fast food sektörü içerisinde son yıllarda çok sık şekilde tercih edilen bir işletme olmayı başarmaktadır. Firmamız sayesinde yılın 365 günü keyifli bir çiğ köfte tercihi sağlayabilir ve bu lezzeti sofralarınızın başköşesinde bulundurabilirsiniz.

Eğer Kırşehir'de çiğköfte nerede yenir sorusunu soruyorsanız, porsiyon veya kilo ile çiğköfte alabileceğiniz en yakın nokta Köksal Usta Çiğköfte olacaktır. Çünkü firmamız, şehrin merkezi bir bölgesinde bulunarak herkesin kolayca ulaşabileceği konforlu bir işletme oluşturmaktadır. Acılı veya acısız gibi farklı seçenekler, taze yeşillikler ve özel soslar ile servis edilen çiğköfte, yanında buz gibi ayran ile yaz kış tüketilecek bir seçenek oluşturmaktadır.

Günün her öğününde sofranıza ekleyebileceğiniz bu lezzeti dürüm veya porsiyon sayesinde işletmemizde direkt olarak tüketebilirsiniz. İsterseniz bu önemli lezzeti telefon siparişi yöntemi ile bulunduğunuz noktaya talep edebilirsiniz. Uygun fiyat sağlayan ürünlerimiz, hızlı ve taze bir servis sayesinde en kısa sürede bulunduğunuz noktaya ulaştırılacaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR