• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Komagene Aktepe Şubesi

Adres :

Aktepe Mahallesi Fatih Caddesi No: 23 Hatay » Hassa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Talip Arablıoğlu

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (552) 889 77 86

Hatay Hassa’da hizmet veren firmamız Komagene Aktepe Şubesi birmilyonnokta.com üyesidir. Hatay fast food firmaları arasında çiğköfteye olan ilgi atmaktadır. Eski yıllarda daha çok içine et konularak yapılan çiğ köfte son yıllarda etsiz olarak yapılmaya başlandı.

Firmamızda etsiz olarak yapılmaktadır. Dürüm olarak, porsiyon olarak ya da pek çok farklı şekilde menülerimizde var olan çeşitlerimizde deneyebilirsiniz. Firmamızda diğer çiğköftecilerden farklı olarak tavuklu pilav satışımız da bulunmaktadır. Restaurantımıza gelerek lezzetlerimizin tatmanız dışında toplu olarak sipariş de verebilirsiniz. Gelen yoğun talepler nedeniyle alo paket servisimiz de devreye alınmış ve yoğun şekilde çalışmalara başlamıştır.

Çalışan ekibimiz güler yüzlü, tecrübeli, insan ilişkileri iyi, sektöre emek veren kişilerden oluşmaktadır. Firmamız için temizlik konusu hiçbir şekilde taviz verilmeyen konulardan biridir. Çalışanlarımız her zaman bone ve önlük kullanırlar. Firmamızda müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet olmak üzere iki önemli prensiple çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Firmamız kurulduğu günden bugüne kadar her zaman en kaliteli hizmeti vermeye çalışmıştır. Kaliteli hizmet prensibi ile çalışan firmamız bu yönde çok çaba harcamış, kendini geliştirmeyi bilmiştir. Müşterilerimizin zaman içinde güvenini kazanmayı da başarmıştır. Kaliteli hizmeti en uygun fiyattan tatmanız için sizleri firmamıza bekliyoruz. Dilerseniz whatsapp hattımızdan da bizlere ulaşarak siparişlerinizi verebilirsiniz. Zaman zaman yaptığımız kampanyalarla hali hazırda uygun fiyattan satın alabileceğiniz lezzetlerimizi daha da uygun fiyatlardan almanızı sağlamaktan gurur duyuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR