• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Komagene Fatih Caddesi

Adres :

Fatih Cad. Tepebaşı Mah. 193/b Ankara Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Özel Ceceli Okulları Arası Ankara Keçiören Ankara » Keçiören

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cemil Doğan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

komagenefatih06@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 474 43 88

Whatsapp 2:

0 (546) 474 43 88

Ülkemizde çok sevilen ve tercih edilen bir lezzet olan çiğköfteyi sizlere en taze ve lezzetli şekilde sunmaktayız. Bu alanda en tercih edilen Komagene markası olarak en lezzetli ve taze çiğköfteyi sunmaktayız. Her gün taze lezzeti bulacağınız işletmemizde acılı ve acısız çiğköfte çeşitlerimizi tadabilirsiniz. Dilerseniz ev ve işyerlerine sipariş vererek bu lezzeti tatmanız mümkündür.

Firmamız yıllardır bu alanda en başarılı hizmeti sizlere sunmakta ve Anadolu mutfağının en güzel örneklerinden birisi olan çiğköfteyi sizlere en lezzetli şekilde sunmaktadır. Alanında uzman olan Komagene markası ülkemizdeki en lezzetli çiğköfteyi sizler için üretmektedir. Bu lezzetli çiğköfte ise sizlere tarafımızdan başarılı bir hizmet ile sunulmaktadır.

Ankara çiğköfte konusunda en fazla tercih edilen işletme olarak sizlere konforunuzu tam olarak sağlamanız için dekore edilen salonumuzda hizmet sunmaktadır. Özel olarak sizler için hazırlanan lezzetli çiğköftemizi salonumuzda dürüm veya servis olarak alabilmekte ve sipariş vererek evlerinizde de tüketebilirsiniz. Sizlere en temiz ve sağlığa uygun ortamda hizmet sunan işletmemiz her zaman sizin memnuniyetinizi ön planda tutmaktadır.

Alanında uzman olan firmamız sizlere en hızlı sipariş hizmetini de sunmaktadır. Sipariş saatlerimiz içerisinde evlerinize veya işyerlerinize taze ve lezzetli çiğköfteyi isteyebilir ve kısa sürede size ulaştırmamızı sağlayabilirsiniz. En başarılı ve hızlı sipariş hizmetini sunan firmamız bu alanda çok tercih edilmekte ve sizlerden övgü alarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR