• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Komagene Yavruturna

Adres :

Yavruturna Mahallesi Bahabey Caddesi No: 144 / D Merkez Çorum Çorum » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Reha Boyraz

E-Posta Adresi :

komageneyavruturna@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (555) 042 56 46

Whatsapp 2:

0 (555) 042 56 46

Komagene Yavruturna

Çiğköfte, çiğköfte siparişi, kilo ile çiğ köfte, tatlı çeşitleri, cafe, şerbet, içecek çeşitleri ve meze çeşitleri olarak Çorum Merkez de hizmet vermekteyiz.

Vizyonel anlamda göstermiş olduğumuz çaba fast food sektörünün ne kadar ilerleyebileceğini ve gelişebileceğini olduğunu ortaya koymaktadır. Geçmişten günümüze kentimizde görülen girişimler ve yapılan yanlış işletme faaliyetleri sonrasında kentimize bu denli profesyonel bir işletme kazandırarak hem kendi halkımız gözünde hem de yabancıların gözünde işletmenizin ve kentimizin kalitesini arttırıyoruz. Kentimizi ziyaret eden insanların vazgeçilmez bir şekilde tercih ettiği işletmemiz,bölgemizde ve hatta Türkiye genelinde bir marka olmayı başarmıştır.

Çağı yakalayıp geleceğe göz kırpan bir vizyonla beraber çalışma arkadaşlarımızla sadece ülkede değil küresel ölçekte lider konuma yükselmek için gayret göstermekteyiz. Böylece her geçen gün büyümekte olan firmamız yoluna emin adımlarla devam ederken daha güzel günler için gayret göstermektedir.
Kurumumuzun her kademesinde yenilikçi anlayışı hâkim olmakla beraber geleneksel değerlerimizi ötelemeden yolumuza devam ediyoruz. Böylece ülke hakikatlerinden hareket etmekte olan firmamız bir referans nokta oluşturarak emin adımlarla geleceğe doğru ilerliyor.Başka firmaların örnek alabileceği pek çok uygulama bizim için standart opsiyonlar haline dönüşmüş durumda.Bu sebeple bugünkü sorumluluğumuzun bilincinde olarak sürekli daha iyiyi daha güzeli ve daha kaliteliyi arıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR