• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kömbe Han

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ayten Birim

Gaziantep restoran sektöründe hizmet vermekte olan işletmemiz; Gaziantep’e özgü yöresel tatları siz değerli müşterilerimizin damak lezzetlerine sunmayı amaçlamaktadır. Bu amaç ekseninde sektöre adım atan işletmemiz; Antep’e özgü çorbası, el açması böreği, serpme kahvaltısı, güveci ve tepsi yemek çeşitleri ile yörenin en meşhur restoranlarından biridir. Bol malzemelerimiz ve yöremize özgü baharatlar ile hazırlanan yemeklerimiz ile tek öğünde bile üç öğün yiyebileceğiniz eşsiz bir mekandır.

Mekanımızda zengin Anadolu mutfağının kebabından baklavasına; katmerinden künefesine bin bir çeşit lezzetini tadabilirsiniz. Biz restoran olarak geçmiş ile günümüzü birleştirerek geleneksel lezzetlerimizi ilk günkü kalite anlayışımız ile sunmaktayız. Dolayısıyla ilk günümüzden bugüne kadar kalitemizden ve lezzet anlayışımızdan hiç taviz vermeden Antep yemeklerinin efsaneleşmiş tek adresiyiz.

Restoranımız özel gün ve toplantılarınız için yemek organizasyonları düzenleyebileceğiniz güzide ve nezih bir mekandır. Mekanımızda iş ve aile yemekleri düzenleyebilirsiniz. Sizi ve misafirlerinizi kusursuz bir şekilde ağırlayan çalışma personelimiz, her türlü ihtiyaç ve gereksiniminizi anında tedarik etmektedir. Restoranımız servis ve ferahlığı ile olduğu kadar lezzet ve fiyatları ile de siz değerli müşterilerimizi etkileyecektir.

Restoran olarak amacımız geleneksel ve zengin lezzetlerimizi siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunarak aileniz ve sevdikleriniz ile huzurlu anlar geçirmenize ortak olmaktır. Bugüne kadar binlerce müşteriyi memnun bir şekilde ağırlayan restoranımız; müşterilerimizin bize bıraktığı övgüleri ile daha nice yıllar hizmet vermeye devam edecektir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR