• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Konuş Hafriyat

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Süleyman Konuş-- Bilal Konuş

reklam logosu
KONUŞ HAFRİYAT olarak firmamızı; uluslararası kalite standartları çerçevesinde, verimlilik, bilgi birikimi ve yüksek teknoloji kullanımı ile rekabet avantajı oluştururken, kurumsallaşmış ve finansal açıdan güçlü bir yapı ile, kaliteyle güveni ön planda tutarak kalıcı projeler üretmeyi amaçlıyoruz.
KONUŞ HAFRİYAT; işverenlerinin ihtiyaç ve şartlarını karşılamayı ve koşulsuz işveren memnuniyetini sağlamayı taahhüt eder. Bu taahhüdümüz tüm süreçlerimizde sürekli gelişmeyi hedef alan yönetim anlayışımızın etkin uygulaması ile gerçekleşecektir. Tüm çalışanlarımızın sürekli gelişimi ve memnuniyeti hedeflerimize ulaşmak için kesin koşulumuzdur.
Geniş ve teknolojiye uygun makina parkımız ve tecrübeli uzman kadromuz ile İstanbul'daki büyük metrajlı hafriyat ve bina yıkımı işlerinize en hızlı şekilde çözüm üretmekteyiz..En zor hafriyat işleriniz yapılırken, zor bölge ve koşullarda memnuniyetinizi ön planda tutarak, taahhüt ettiğimiz tarihte teslim ederiz.Hafriyat öncesi bölgenin jeolojik yapısını araştırarak teklif verirken sizi yanıltmayacak tecrübeye sahip iyi bir ekiple zamanında iş teslimi her zaman referansımız olmuştur.
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR