• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Konya Davul Zurna Mustafa Kuşcu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Kuşcu

Meram da Konya Davul Zurna Mustafa Kuşçu olarak bilinen davulcumuz ve zurnacımız özel günleriniz için en güvenilir adrestir. Özel günlerde davul zurna büyük önem taşımaktadır. İşini bilmeyenler yüzünden özel gününüz zehir olmasın. Sevdikleriniz ve kendiniz için en güvenilir adres Davul Zurna Mustafa Kuşçu bir telefon uzaklığınızdadır.

Konya eğlence sektörüne hakim, gelenek görenekleri bilen ve bu kültürü en iyi şekilde yaşatan ekibimiz son derece profesyoneldir. Sevdiklerinizle en özel günlerinizi paylaşırken deneyimiyle sizin yanınızda olan Davul Zurna Mustafa Kuşçu güzel anılar biriktirmenizi sağlar. Birçok yöre ve kültüre hakim olan ekibimiz isteğiniz üzerine repertuarını şekillendirmektedir.

Söz, nişan, düğün, asker eğlencesi gibi alanlarda hizmet vermekte olan ekibimiz müşteri memnuniyetini esas almaktadır. Sizlerin mutluluğuyla motivasyonu artan ekibimiz daha çok eğlence imkanı yaratmaktadır. Bizi tercih ederek avantajlı çıkar ve özel günleriniz de risk almadan en iyi şekilde geçirmiş olursunuz. Güler yüzlü ve uyumlu ekibimiz ile mutlu günleriniz daha da şenlenir.

Uygun fiyata son derece kaliteli eğlenceyi ayağınıza getiren Davul Zurna Mustafa Kuşçu ekibi sizin ve sevdikleriniz için kendini sürekli geliştirmekte, sürekli gelişen eğlence sektörünü yakından takip edip kendi tarzına uyarlamaktadır. Kendine has çalma tarzıyla nam salmış olan Davul Zurna Mustafa Kuşçu ekibi ile özel günleriniz daha da özel olacaktır. Daha detaylı bilgi ve randevu almak için arayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR