• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Konya Etli Pide ve Tahinli Pide

Adres :

Anafartalar Mahallesi Denizciler Caddesi Taşçılar Sokak No: 16/a   Ulus - Ankara Ankara

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kadir - Tekin Özsoy

E-Posta Adresi :

tekinozsoy_123@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 629 21 62
1. Resmi kurumlara, Yemek şirketlerine ve derneklere toplu Kıymalı (etli pide) veya İç li pide siparişleri alınır. Bir telefonla adresten alınır adrese teslim edilir. Uygun fiyata yapılır. fatura kesilir. (Ankara bölgesi için)
2. Düğün - nişan- mevlüt ve cenaze törenlerine toplu kıymalı pide (etli ekmek) veya içli pide siparişleri alınır ve uygun fiyata yapılır. adrese teslim yapılır.
3. Şarkikarağaç usulü- tereyağlı-şekerli ve şekersiz TAHİNLİ PİDE VEYA KATMERLİ PİDE (1.5 Hamur) siparişleri alınır. 10 adet ve üzeri Tahinli-Katmerli pide siparişleri, adrese teslimi firmamız tarafından yapılır. İl dışına siparişler kargo ile karşı ödemeli gönderimi yapılır.
4. Düğün,nişan,mevlüt,cenaze ve özel günlerde TAVUK DÖNER-ET DÖNER uygun fiyata takılır ve kesilir. Saygın ve tecrübeli ustalarımız özenle hizmet vermektedir.

5.Düğün-Nişan-Mevlüt-Cenaze-Yemek şirketlerine ve resmi kurumlara İçli pide, Tahinli pide ve Kıymalı pide uygun fiyatlara yapılır.Tavuk ve Et döner takılır. İskender ve dönerler için Gobit ve boş pide yapılır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR