• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Konyalı Hasan Usta

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hüseyin Aslan

Günümüzde çalışma hayatının farklılaşması ve kadınların iş hayatına katılım oranlarının artmasıyla beraber ev hayatı kültürümüzde de bir takım değişiklikler meydana gelmektedir. Bu değişikliklerin başında da evde yemek yeme anlayışının yerini daha çok dışarıda yeme kültürüne bırakması olarak kabul edilebilir.

Dışarıda yemek yeme zorunda kalan insanların çoğu yediği yemeğin kalite ve lezzetine ziyadesiyle önem vermektedir. Sadece bununla da kalmayıp sunulan gıda ürününün yanında gösterilen ilgi alaka ve temizlik - hijyen konusuna da ayrıca dikkat etmektedir.

Bursa restaurant sektörü kapsamında bizler, bu işi uzun yıllardır yapıyor olmanın verdiği güven duygusuyla, müşterilerimizin talep, istek ve beklentilerini özümseyen ve buna göre hizmet anlayışını sürdüren bir yapıya sahip olduğumuza inanıyoruz. Konya mutfağının eşsiz lezzetlerini müşterilerimizin beğenisine sunarken temel amacımız, işinin ehli ve güler yüzlü personellerimizle, çok çeşitli menülerimiz ve menülerimizin içeriğini oluşturan ürünlerimizin kalitesi ve lezzetiyle, yine işletmenin temel hijyen kurallarına riayet etmesi gerekliliğinin bilincinde olarak hizmetlerimi sürdürmenin gayreti içerisinde çalışmalarımızı özverili bir şekilde sürdürmekteyiz.

Sektörde uzun yıllardır var olan bilgi birikimi ve tecrübemizle siz değerli müşterilerimizi işletmemizde ağırlamak bizim için bir onur ve gurur vesilesidir. Ayrıca şimdiye kadar göstermiş olduğunuz teveccühler bizi bu anlamda daha iyi ve güncel hizmetler sunmaya teşvik ederek işletmemizi sürekli canlı tutmaktadır. Geniş ailemizin fertleri olarak sizlere her zaman hizmet etmeyi amaçlayan işletmemiz, bunun için siz değerli müşterilerimizi beklemektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR