• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Korgan Sosyete Çiğköfte

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Beytullah Çoban

reklam logosu
  • firma instagram

Ordu fast food alanında faaliyet gösteren Korgan Sosyete Çiğköfte olarak her yaştan herkesin tercihi çiğköftemizi hazırlıyoruz. Aklınıza geldiği an paket olarak sipariş verebileceğiniz bu lezzet ile açlığınızı gidermenin en güzel alternatifini istediğiniz yere ulaştırıyoruz.

Kültürümüzde yer alan benzersiz bir damak tadı çiğköfte ile günün kurtarıcısı olarak çok değişik bir opsiyon sunuyoruz. Okuldan, işten çıktığınızda ya da evde yemek olmadığında en güzel kaçamak olan çiğköfte menümüz hem fiyat olarak uygundur hem de doyurucudur. Çiğköftenin beraberinde içeceğiniz şalgam ya da ayran ile çok keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Çiğköftenin sağlık açısından faydalarını öğrendiğinizde her gün tüketmek isteyeceksiniz. Kilo kontrolüne katkısı, bağışıklığı güçlendirmesi, beyin gelişimine etkisi olan besin değeri yüksek gıdalardan oluşmaktadır. Ayrıca ürünlerimiz helal ve organik gıda sertifikaları bulunduğundan güvenle yiyebilir ve çocuklarınıza yedirebilirsiniz. Ürünlerimiz konusunda uzman olan gıda mühendisleri ve T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından denetlenmektedir.

Kalitenin lezzetle birleştiği marka Sosyete Çiğköfteyi güvenle tüketebilmeniz için organik ürünler kullanıyoruz ki geleceğimiz olan çocuklarımız daha sağlıklı bir şekilde gelişimlerini tamamlasınlar. Anadolu’nun özel baharat çeşnisi kullanılarak hazırlanan çiğköftelerimizin aromasını 6000 yıllık geçmişine en uygun şekilde hazırlama gayretindeyiz.

Sosyete Çiğköftenin tadına baktığınızda zaten farkı sizler kendiniz görecek ve yaşayacaksınız. Firma olarak biz üzerimize düşen görevimizi yerine getiriyoruz ve kaliteli, lezzetli ve güvenilir markayı damağınıza sunuyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR