• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Korkmaz Oto Kuaför ve Yağlama Merkezi Aksesuar ve Body Kit

Adres :

Siirt Sanayi Sitesi F Blok No: 17 Siirt Siirt » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muhammed Korkmaz

E-Posta Adresi :

muhammedkorkmaz056@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (531) 664 65 35

Whatsapp 2:

0 (544) 269 06 74

Whatsapp 3:

0 (531) 664 65 35

Korkmaz Oto Kuaför ve Yağlama Merkezi Aksesuar ve Body Kit olarak Siirt merkezde hizmet veren firmamız uzun yıllar içinde kazanmış olduğu tecrübeyi her geçen gün geliştirmekte, daha geniş kitlelere ulaşmak adına dur durak bilmeden çalışmasını sürdürmektedir. Yılların deneyimiyle yola çıktığımız ilk günden itibaren kurumsal prestijimize uygun hareket ediyor, müşteri odaklı çalışmalarımızı aralıksız devam ettiriyoruz. Müşterilerimizin ve araçlarının her zaman en iyiyi hak ettiklerini biliyor, bunu karşılamak için yoğun çaba sarf ediyoruz. İhtiyaçlarını ve isteklerini göz önünde bulundurarak tam zamanında, en uygun sonuçları üretiyor, her defasında beklentilerin üzerinde sonuçlar üreterek şaşırtmayı başarıyoruz.

Siirt oto aksesuar ve modifiye alanının öncü kuruluşlarından birisi olarak en gelişmiş altyapı ile hizmet veriyoruz. Biliyoruz ki sektörümüz teknoloji ile yakından ilişkilidir ve her gün bu alanda yenilikler olmakta, uluslararası arenada yeni uygulama yöntemleri ve ürünler ortaya çıkmaktadır. Bizler bütün bunları yakından takip ediyoruz. En son geliştirilen ürünleri ve teknolojiyi oldukça kısa sürede sistemimize entegre ediyor, müşterilerimizi daima en modern uygulamalarla tanıştırmanın ayrıcalığını yaşıyoruz.

Korkmaz Oto Kuaför ve Yağlama Merkezi Aksesuar ve Body Kit olarak her biri alanında deneyimli, tecrübeli ve işini saygıyla yapan bir kadroyla çalışıyoruz. Personellerimiz kendilerini sürekli geliştirirken işlerini en iyi şekilde yapmakta, tavan taban temizliği, koltuk temizliği, kapı göğüs temizliği, motor temizliği ve daha fazlasını hayata geçirmektedirler.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR