• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Köroğlu Meşelik Et Mangal

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Akçil

Köroğlu Meşelik Et Mangal Afyonkarahisar Merkez’de bulunan tesisimizde aileniz, sevdikleriniz ve iş arkadaşlarınız ile birlikte gelebileceğiniz yeşil ve doğa ile iç içe hoş bir vakit geçirebileceğiniz bir mekân olarak sizlere hizmet sunmaktadır.

Stres dolu bir haftanı sonunda doğa ile baş başa kuş sesleri eşliğinde damak zevki yaşamak ve kaliteli bir zaman geçirmek için restoranımıza gelebilirsiniz. Ayrıca özel davet ve toplantılar gibi isteklerinizi de gönül rahatlığı ile gerçekleştirebilir, sıcak, samimi ve temiz işletmemizde misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz.

Köroğlu Meşelik Et Mangal olarak Afyonkarahisar restaurant sektöründe önemli bir yere sahip olan kurumumuzda tüm ızgara çeşitleri mevcut olup, ayrıca kendin pişir kendin ye keyfide mevcuttur. Tesisimizde çocuklarınız için çocuk oyun alanları, açık alan masa servislerimiz, düğün- nişan gibi organizasyon yapabileceğiniz kır bahçemiz, otoparkımız ve daha birçok hizmetimiz mevcuttur.

Tesisimizde en kaliteli doğal yetiştirilmiş hayvanlardan elde edilen etler ile alanında uzman personellerimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır. Hijyen, titizlik ve kaliteli malzeme kullanımı konusunda çok dikkatli ve seçici davranan kurumumuza gönül rahatlığı ile gelebilirsiniz.

Tesisimiz haftanın her günü açıktır ve sizlere hizmet vermek için hazır beklemektedir. Köroğlu Meşelik Et Mangal olarak mutlu ve unutulmayacak bir gün geçirmeniz için siz değerli müşterilerimizi tesisimize bekliyoruz. Detaylı bilgi, soru ve rezervasyon işlemleri için iletişim adreslerimizden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR