• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kösedağ Su

Adres :

Yavuzlar Mah. Şehit Kasım Çelik Sok. Kösedağ Su Fabrikası Çatalköy Kıbrıs » Girne

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yıldıray Ayan

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (533) 830 26 29

Whatsapp 2:

0 (542) 874 58 58

Whatsapp 3:

0 (533) 846 37 30

Whatsapp 4:

0 (542) 888 89 04

Kösedağ Su ailesi olarak sağlığa uygun su hizmetini birmilyonnokta.com üzerinden tanıyoruz. İnsanlar sağlıklı bir yaşam için sağlıklı sulara ihtiyaç duyar. Günümüz koşullarında ise sağlıklı su içmek her zaman mümkün olmuyor. Sağlığa uygun sular için hazır sular tercih ediliyor. Hazır su satışında ön plana çıkan firmamız müşteriler için kaliteli ve sağlıklı su teminini sağlıyor.

Kıbrıs hizmet sektöründe verdiğimiz hizmet doğrultusunda su siparişi alıyoruz. Aldığımız siparişler doğrultusunda adrese su teslimi yapıyoruz. Doğal içme sularını özenle paketliyoruz. Sular farklı boyutlarda paketleniyor. Her su farklı sayılarda sipariş edilebiliyor. Sular özel olarak paketleniyor. Su içerisinde tortu, kireç, kum gibi herhangi bir madde bulunmuyor. Sular temiz, içmeye uygun, kokusuzdur. Güvenle tüketilebilir. Bizler firma olarak aldığımız siparişler doğrultusunda su taşıyoruz. Özellikle damacana su siparişleri alıyor ve siparişi adrese teslim ediyoruz.

Girne üzerinde bulunan firmamız müşteri odaklı çalışmaktadır. Bizler kazandığımız tecrübeler doğrultusunda müşteri odaklı çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Kaliteli, sağlıklı, uygun fiyatlı su satışı yapıyoruz. Ücretsiz paket servisi hizmetimizle adrese su taşıyoruz. Su taşıma işlemlerini hızlı paket servisimizle gerçekleştirmeye özen gösteriyoruz. Firma olarak işimizi özenle ve dikkatle yapıyoruz. Müşteri memnuniyetini ve güvenini yüksek tutmak adına çalışmalarımıza gerekli ilgiyi gösteriyoruz. Su satışında doğru fiyatı belirlemeye dikkat ediyoruz. Sizler de kaliteli ve sağlıklı su tüketmek, yüksek fiyat ödemeden su satın almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR