• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Kral Oto Estetik Merkezi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ali Özdal - Coşkun Özdal

  • firma fb

Arabalarımızın bakımlı ve temiz görünmesi ruhsal olarak daha mutlu olmamızı sağlamaktadır. Araçlarımız çevre koşullarına bağlı olarak kirlenmektedir. Bu yüzden belirli aralıklarla araçlarımızın iç ve dış bakımlarını yaptırmamız bizler için iyi sonuçlar doğuracaktır. Bu temizlik ve bakı hizmeti için profesyonel hizmet veren kurumlar vardır. Kral Oto Estetik Merkezi olarak bizlerde sizlere bu alanda profesyonel hizmetler sunmaktayız.

Kral Oto Estetik Merkezi Denizli ilinin merkezinde yer alan işletmesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bugüne kadar vermiş olduğu kaliteli hizmetler ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları neticesinde Denizli oto aksesuar ve modifiye sektöründe halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiştir. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha da yukarılara çıkarılması için yenilikçi, gelişmeci yapımız ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

İşletmemizde sizlerin kirlenmiş olan araçlarını kaliteli temizlik ürünlerimiz ve malzemelerimiz ile hassas bir şekilde temizlemekteyiz. Verdiğimiz hizmetlerimizi alanında uzman, uzun yıllar bu sektörde hizmet vermiş, tecrübeli ve güler yüzlü çalışanlarımız ile sağlamaktayız. Gönül rahatlığı ile işletmemizden hizmet alabilirsiniz.

Eğer sizlerin de araçları kirlendi ve temizlik işlemini yaptırmak için kaliteli hizmet veren bir kurum arıyorsanız doğru adrestesiniz. Kral Oto Estetik Merkezi iletişim adreslerimizden bizler ile iletişime geçerek hizmetlerimize hakkında ayrıntılı bilgi ve fiyatlandırma prensiplerimizi öğrenebilirsiniz. Kral Oto Estetik Merkezi olarak sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR