• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kral Sofrası Büryan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mete Duruk
BUCA KRAL SOFRASI'NDAN İNANILMAZ FİYATLAR... BUCA KRAL SOFRASI SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE HAK ETTİKLERİ HİZMETİ EN UYGUN FİYATLARLA SUNMA... • BUCA KRAL SOFRASI'NIN HİKAYESİ VİDEO OLDU... TIKLAYINIZ... • İNTERNETTE BUCA KRAL SOFRASI TIKLAYINIZ...... • İZMİR'DE BÜRYAN KEBABININ TEK ADRESİ ... Menderes Caddesi No : 111 / A 35380 Şirinyer / İZMİR Tel : 0 232 487 87 13 ...
Kurumsal
KRAL SOFRASI, Kurulduğu andan itibaren doğanın bizlere sunduğu en güzel yemekleri en kaliteli halleriyle damak tadınıza uygun bir şekilde sizlere sunmayı amaç edinen KRAL SOFRASI, sıcak ortamıyla müşterilerine kucak açıyor. Kendimizle gurur duyuyoruz, çünkü her alanda kaliteyi vazgeçilmez önceliğimiz olarak görüyoruz.
Sizleri çorbalarımızın, yemeklerimizin, kebaplarımızın, salatalarımızın, tatlılarımızın ve daha da önemlisi mekanımızın vazgeçilmez favorisi büryan kebabımızın o doyulmaz tadına bakmanız ve tatmanız için sizi mekanımıza davet ediyoruz. Pişirdiklerimizi tadan misafirlerimizin yüzüne bir gülümseme yerleşsin istiyor; bunun için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Yüzlere yerleşen gülümsemenin hesabı öderken yok olmaması için de fiyatlarımızı makul öçülerde tutuyoruz.
Bir gün yolunuz KRAL SOFRASI'na düşerse bu ayrıcalığı sizde yaşıyacaksınız…
Bizi seçen ve bu noktaya getiren müşterilerimize en içten dileklerimizle teşekkür ederiz…

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR