• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Küçükyılmazlar Mobilya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Küçükyılmaz

Küçükyılmazlar Mobilya olarak Ankara Altındağ’da hizmetlerini devam ettiren firmamız, siz kıymetli müşterilerimizin daha konforlu bir hayat yaşaması için çalışmaktadır. Yılların deneyimi ve bilgi birikimini eşsiz tasarımlarla birleştiren firmamız, hep daha iyi hep daha yeni düşüncesiyle dur durak bilmeden yoluna devam etmektedir.

Ankara mobilya sektöründe kalitenin, farklılığın, rahatlığın, benzersiz tasarımların merkezi olan firmamız, hayal ettiğiniz bütün güzel anılarınıza eşlik etmek için yanınızdadır. Gelişime açık yapımızla her geçen gün daha ileriye gidiyoruz. Sektördeki gelişmeleri yakından takip ediyor gerek dünya genelindeki trendleri gerekse kendi müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak çalışmalarımıza yön veriyoruz. Modayı takip ederek siz kıymetli müşterilerimize her zaman en trend modelleri takdim ediyoruz.

Firma olarak önceliklerimiz, müşteri memnuniyeti, uzman kadro, yenilikçi çözümler, doğruluk, dürüstlük ve güvenilirliktir. Firmamızda müşterilerimizin ihtiyaçları ve talepleri eksiksiz yerine getirilir. Hayalleriniz uzman kadromuzun bilgi birikimi ve eşsiz tasarım yeteneğiyle gerçeğe dönüştürülür. Uzman kadromuz en modern ekipmanlarla ve son teknolojiye sahip ortamda hizmet verir. Birinci sınıf malzemeyi birinci sınıf işçilikle birleştirerek kusursuz tasarımlar ortaya çıkarır. Etik değerlerden taviz vermeyen firmamız, söz verilen işi söz verilen zamanda en başarılı şekilde teslim eder. Gerek satış gerekse satış sonrası işlerinin arkasında durarak müşterilerine güven verir.

Firmamızın imalatını ve satışını yaptığı mobilya çeşitlerinde estetik, işlevsellik ve uzun ömürlülük aynı anda yer alır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR