• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Kumla Pide Börek Cafe Özal Ustanın Yeri

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Özal Çetinkaya

  • firma fb
  • firma instagram

Restaurant sektöründe hizmet veren Kumla Pide Börek Cafe Özal Ustanın Yeri isimli firmamız Bursa’da bulunmaktadır ve birmilyonnokta.com üyesidir. Hijyen ve sanitasyon kurallarına uygun koşullarda verdiğimiz hizmetler ile lezzetli öğünler geçirmenizi, doyurucu yiyecekler eşliğinde keyifli vakit geçirmenizi sağlarız.

Yeme içme eğlence mekanlarının hijyenik koşullarda hizmet vermesi toplum sağlığı için mühimdir. Hem kendi sağlığınız hem de toplumun sağlığı için hijyen kurallarının uygulandığı mekanları tercih etmeniz daha uygundur; bu tutum bulaşıcı hastalıkların yayılmasını engelleyecektir. Bursa restaurant sektöründe hizmet veren firmamızda hijyen ve sanitasyon kuralları titizlik ile uygulanmaktadır. Kaliteli malzemelerin tecrübeli eller ile buluşturularak eşsiz lezzetler ortaya koyulan restoranımızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Hamur işleri doyurucu, doğru biçimde yapıldığında sağlıklı ürünlerdir. Çayınızın yanında tüketeceğiniz poğaça, kahvaltı sofranıza eşlik edecek börek, bir öğün olarak tüketebileceğiniz pide kaliteli malzemeler ve tecrübe ile oluşturulmuşsa öğünlerinizi çok daha doyurucu ve lezzetli hale getirecektir. Kumla’da börek salonu olarak hizmet veren firmamızda tüketeceğiniz su böreklerimiz ile aperatif yiyecek arayışlarınıza son verebilirsiniz. Börek siparişlerinizi alo paket servis hizmetimizden yararlanarak adreslerinize getirtebilirsiniz.

Farklı damak tatlarına hitap etmeyi bilen firmamızda eşsiz pizzalar da yapılmaktadır. Dilediğiniz çeşitte sipariş verebileceğiniz pizzalarımız yoğun iç malzemeleri ve doyurucu özellikleri ön plana çıkmaktadır. İç malzemesi dolu ve lezzetli pidelerimiz de doyurucu bir öğün için tercih edilebilir. Lezzetli, doyurucu yiyecekleri hijyenik koşullara uyan bir firmada tüketmek için firmamızı tercih ediniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR