• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kumluca Ofset Matbaa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Soner Türkoğlu

Ankara basın yayın sektöründe hizmet vermekte olan firmamız; müşterilerimize değer katmak amacı ile sektöre adım atmıştır. Sektöre adım attığımız günden bu güne kadar profesyonel bakış açımız ve çözüm odaklı yaklaşımlarımız ile lider bir firma olarak yolumuza hızla devam etmekteyiz. Kendimize ait son teknolojiye sahip makine parkurlarımız ile üretimden gelen gücümüzü hızlı ve çözüm odaklı hizmetler sunarak siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktayız. Planlama, baskı ve sonuç aşamalarındaki süreçleri müşterilerimizin talepleri doğrultusunda ve amacına uygun yaklaşımlarla tasarlamaktayız. Dolayısıyla kurumsal ürünler başta olmak üzere karton çanta, el broşürü, katalog, takvim, imsakiye, ambalaj gibi oldukça geniş bir ürün yelpazesinde hizmet sunmaktayız.

Firma olarak amacımız piyasayı yakından takip ederek müşterilerimizi en iyi şekilde ifade edecek fikirler vasıtası ile müşterilerimize profesyonel çözümler sunmak ve mutlak müşteri memnuniyetlerini kazanmaktır. Matbaa olarak alanında uzman çalışma ekibimiz ve profesyonel grafik tasarımcılarımız ile müşteri portföyümüze ve çağımıza uygun modern sunumlar yapmaktayız. Yapmış olduğumuz sunamlar ve kaliteli işçiliğimiz ile her ölçekteki firmalara hizmet vermekteyiz. Bununla birlikte sektördeki başarımızın sırrını kaliteli üretim, zamanında teslimat ve en uygun fiyat prensiplerimiz oluşturmaktadır.

Firmamızın hedefi; teknolojiyi yakında takip ederek her geçen gün kendimizi daha da geliştirerek ve yenileyerek büyümek... Daha geniş kitlelere ulaşarak bilinirliğimizi ve sektördeki pazar payımızı arttırmak… Böylelikle hem sektöre hem de ülke ekonomisine katkıda bulunmak.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR