• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Kummahallesi Balıkçı Arif Balık Restaurant

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Necla Belli

reklam logosu
  • firma instagram

Protein, insanın temel yaşam kaynaklarından birisidir. İnsan, günde belirli bir miktar proteini çeşitli besinlerden elde etmezse yaşamını devam ettirmesi için gerekli fonksiyonlarını sağlayamaz. Bu sebeple canlılığımızın sürmesinin temel yapı taşlarından biridir.

Proteini kaliteli ve sağlıklı bir şekilde temin edebileceğimiz en önemli ürün balıktır. Balık, yenmesi insan sağlığı için bir o kadar yararlı ancak yenilirken dikkatli olunması gereken bir üründür.

Kum mahallesi Balıkçı Arif Balık Restoran olarak Mersin Silifke’de hizmet vermekte olan restoranımız, sizler için bu kaliteli protein kaynağının en lezzetli türlerini sunmaktadır. Restoranımızda hamsi, sardalye, istavrit, lüfer, levrek, mezgit, palamut gibi birçok çeşit balık, kaliteli protein kaynağı olarak sizlere sunulmaktadır. Sunulan bütün balıkların lezzeti de düşünüldüğü zaman, işletmemiz Mersin restoran sektöründe akıllarda kalan bir restoran olmuştur.

Balık yenilirken bir o kadar da dikkatli olunması gereken bir besin olduğu için, balığı yediğimiz yerin kalitesi ve hijyeni de bir o kadar önemlidir. İşte biz, sizlere sunduğumuz balıklarımızın tazeliğine, kaliteli bir şekilde ve hijyenik bir ortamda temizlenerek pişirilmesine ve sizlere servis edilmesine fazlasıyla dikkat etmekteyiz. Müşterilerimizin memnuniyeti ve sağlığı açısından önceliklerimizden belki de en önemlisi olan bu konu, aynı zamanda ürünlerimizin lezzetine de etki ederek sizlere daha kaliteli ve lezzetli ürünler kazandırmamıza yardımcı oluyor. Sizleri de restoranımızda görerek balığın birçok çeşidiyle size hizmet etmekten her zaman onur duyarız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR