• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kurtarıcı Cumhur

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cumhur Açıkgöz

Araçlar ulaşımlarımızın sağlanması için büyük bir öneme sahiptir. Günümüzde de çok yoğun bir şekilde, tempolu çalışma şatları altında araçlarımızı kullanmaktayız. Ancak bu kullanım esnasında araçlarımız arıza verebilmekte veya talihsiz bir şekilde gerçekleşene kazalar sonucunda kullanım dışı kalabilmektedir. İşte bu gibi durumlarda araçlarınızın servise, tamirciye veya istediğiniz bir adrese taşınması için profesyonel hizmet veren bir kuruma gereksinim duymaktasınız. Kurtarıcı Cumhur olarak bizlerde sizlere bu konularda profesyonel ve kaliteli hizmetler sağlamaktayız.

Kurtarıcı Cumhur olarak Kütahya ilinin merkezinde yer alan işletmemizde siz değerli müşterilerimize hizmetler vermekteyiz. Kurulduğumuz günden buyana verdiğimiz kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar neticesinde Kütahya yol yardım alanında halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiş bulunmaktayız. Gelmiş olduğumuz bu değerli konumun öneminin farkında olarak bu değeri korumak ve daha yüksek standartlara çıkarmak için gerekli olan çalışma ve çabayı göstermekteyiz.

Araç filomuzda yer alan yeni, son teknoloji ile donatılmış yol yardım araçlarımız sayesine hızlı, güvenilir, hassas ve kaliteli bir işçilik sağlayarak araçlarınızı istediğiniz adrese nakil etmekteyiz. Bu işlemi sağlarken alanında uzman, uzun yıllardır bu sektörde hizmet vermiş, tecrübeli ve bilgili çalışan kadromuz ile sizlere hizmet sunmaktayız. Bu yol yardım desteğimiz 7/24 aktif olarak çalışmakta olup, günün herhangi bir saatinde bizlerden hizmet talep edebilirsiniz. Kurtarıcı Cumhur olarak sizlere yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR