• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Kuş Kardeşler Çelik

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mehmet Kuş - Muhammed Kuş

Firmamız; Sivas ferforje ve metal dekorasyon sektöründe faaliyet vermek amacı ile sektöre adımını atmıştır. Sektöre adımımızı attığımız günden bugüne kadar nitelikli ve özgün tasarımlarımız ile sektörde fark yaratmakta ve adımızdan övgü ile söz ettirmekteyiz. Aldığımız tüm projelerde siz değerli müşterilerimize yenilikçi yaklaşımlar sunmaktayız. Bununla birlikte tamamlamış olduğumuz başarılı projeler ile bölgemizin lider firmalarından biri konumunda yer almaktayız.

Firma olarak demir doğrama ve imalat işleri yapmaktayız. Yaptığımız nitelikli işler ile yaşam alanlarınızı daha işlevsel ve daha estetik mekânlara dönüştürüyoruz. Bununla birlikte verdiğimiz taahhütlerde projelendirme aşamasından anahtar teslim sürecine kadar her ayrıntıyı dikkatle planlıyor ve sonuçlandırıyoruz.

Firma olarak ticari ilişkilerimizde karşılıklı sevgi, saygı, hoş görü, dürüstlük ve güven anlayışını temel prensiplerimiz olarak kabul etmekteyiz. Bu prensiplerimiz ekseninde insan ve çevre sağlığı konusunda sorumluluklarımızın bilincindeyiz. Bu bilinç ile hem müşterilerimizin hem de çalışanlarımızın maddi ve manevi refahını önemsemekteyiz.

Firma olarak her biri kendi alanında eğitimli ve deneyimli bir teknik ekip ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Ekip çalışmamız sayesinde iş verimliliğimizi arttırarak siz değerli müşterilerimize sonuç odaklı çözümler sunmaktayız. Firmamızın tüm kademesindeki çalışma ekibimiz güvenli yaşam alanları inşa etmenin sorumluluğu ve bilincindedir. Bu bilinç ile değişim ve yenilikleri işimizin her alanına yansıtmaktayız.

Firma olarak hedefimiz üstlendiğimiz projeleri başarı ile tamamlayarak maksimum müşteri memnuniyeti oluşturmaktır. Bu hedefimiz ışığında siz değerli müşterilerimizin hayallerindeki projeleri gerçeğe dönüştürebilmeniz için biz her zaman yanınızdayız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR