• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Kuşçu Suat Kokoreç & Köfte Salonu

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Suat Atanlar - Hatice Atanlar

reklam logosu
  • firma fb

Dünya mutfakları arasında en zengin mutfaklardan biri de ülkemizin mutfağıdır. Bu anlamda pek çok çeşitten ve türden lezzeti barındıran ülkemiz geniş çeşit yelpazesi ve birbirinden farklı ve değişik yemekleriyle çok değerli bir yere sahiptir. Tabi bu güzel lezzetlerin yapımı konusu da çok önemlidir. Zira yemek yapmak hüner ve marifet gerektiren bir iştir. Bu noktada sizlere en lezzetli ve kaliteli ürünlerimizi sunduğumuz Kuşçu Suat Kokoreç ve Köfte Salonu, Balıkesir fast food sektöründe hizmet vermektedir.

Lokantamızda et ve tavuk dönerin en güzel ve lezzetli örneklerini bulabileceğiniz gibi ızgara çeşitlerimizle de sizlerin damağında bağımlısı olacağınız bir tat bırakıyoruz. Bunların yanında en taze ve doğal ürünlerle hazırlanmış mis gibi ve çok lezzetli çorbalarımız da sizleri beklemektedir.

Türk mutfağının en eşsiz ve değişik yiyeceği kokoreç, son derece farklı ve özen isteyen hazırlanışı ile çok sevilen bir lezzettir. Biz, kokoreçin en güzel ve lezzetli örnekleriyle sizlere vazgeçemeyeceğiniz bir lezzetin garantisini veriyoruz. Ayrıca en taze ve doğal kıyma ve malzemelerle hazırlanmış köftelerimizle de iddialıyız. En taze, kaliteli, doğal ve sağlıklı ürün ve malzemelerle hazırladığımız yiyeceklerimizi, özenle, titizlikle ve sevgiyle sizlerle buluşturuyoruz.

Firmamız müşteri memnuniyetini ve insan sağlığını her şeyin önüne koyan bir yaklaşıma sahiptir. Bu noktada biz, sağlıktan, kaliteden, doğallıktan ve lezzetten ödün vermeyen anlayışımız, işinin ehli kadromuz ve güler yüzlü personelimizle sizlerleyiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR