• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Kuzey Elektrik

firma adresi

Adres :

- İzmir » Aliağa
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Aras Güvercin
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (553) 411 70 79

  • firma instagram

İhtiyaç duyduğunuz hizmeti sizlere sunan Kuzey Elektrik birmilyonnokta.com sitesi üyelerinden sadece birisidir. İzmir hizmet alanında farkı iş yerlerimizde herkese hizmet vermek istiyoruz. Aradığınız tüm elektrik işlemlerinizi titizlikle hallediyoruz. Ekip arkadaşlarımız alanında uzman kişilerden oluşmaktadırlar. Sizlere içtenlikle yardımcı olarak sorunlarınızı çözüme kavuşturacaklardır. Uygun fiyatlarımızla kaliteli hizmeti alacaksınız. Elektrik hizmetine ihtiyacınız olduğu anda bizlere ulaşabilirsiniz. Sizlere en kısa sürede ulaşarak sorunlarınızı çözüme kavuşturacağız.

Binalarınızın elektrik tesisat döşemeleri hızlı bir şekilde yapılacaktır. Avizelerinizin montajı dikkatli bir şekilde yapılarak kullanıma hazır hale getirilecektir. Anten kurulum işlemleriniz hızlı bir şekilde yapılarak sizlere teslim edilecektir. Kamera sistemleri, akıllı bina sistemleri, her türlü özel sistemlerinizin kurulumları özel araç ve gereçlerle yapılmaktadır. Hizmetlerimizi yaparken kaliteli malzeme kullanarak uzun süre kullanım garantisi veriyoruz.

Elektrikle çalışan sistemlerinizin bakım ve kontrolleri itina ile yapılmaktadır. En küçük arızalar bile tespit edilerek kısa sürede onarım işlemleri yapılarak tekrar sağlıklı bir şekilde kullanıma hazır hale getirilecektir. Hizmetlerinizi kaliteli araç ve gereçlerle yaparak sizlere profesyonel hizmet sunuyoruz.

Elektrik gerektiren tüm faaliyetlerinize çözüm bulmak için çalışmaya devam edeceğiz. Yenilikleri takip ederek kendimizi bu alanda büyütmek için çalışacağız. Hizmetimizden memnun kalmanız için her detayı titizlikle inceleyerek sorunlarınıza çözüm bulmak için gayret ediyoruz. Projelerinizde yanınızda yer alarak daimî hizmet anlayışıyla hareket ederek zamandan ve bütçeden tasarruf etmiş olacaksınız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR