• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Kuzeykent Ata Spor Akademi

firma adresi

Adres :

- Kastamonu » Merkez
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Kenan Sesver
firma email

E-Posta Adresi :

-
firma wp

Whatsapp 1:

0 (546) 881 10 37

  • firma instagram

Kuzeykent Ata Spor Akademi olarak sizlere spor alanında uzman kadromuzla eğitim veriyoruz. Spor alanında ilerlemek ve başarılı bir kariyer yapmak isteyenler için eğitici kadromuzla sizlerle buluşturuyoruz. Bu alanda ilerlemek istiyorsanız güvendiğiniz ve profesyonel kadrosu olan hocaların olduğu yerlerden hizmet almalısınız.

Akademimizle her yaş grubuna eğitim veriyoruz. Dilediğiniz alanlardaki hocalarımızdan eğitimlerinizi alabilirsiniz. Çocuklarınızı bizlere içiniz rahat bir şekilde emanet edebilirsiniz. Onların güvenliği öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Salonumuz rahat bir şekilde eğitimlerini alacakları konforlu bir hizmet alanı sunmaktadır. İhtiyaçları olan tüm malzemeleri sorunsuz bir şekilde kullanacaklardır. Her an onların yanı başında yer alarak eksiksiz bir öğrenme sürecini geçirmelerini sağlayacağız.

Kastamonu eğitim alanında kaliteli hizmetlerimizle başarılı adaylar yetiştirmeye devam ediyoruz. Bekçilik, polislik gibi hazırlık kurslarınızı uzman bir şekilde sizlere veriyoruz. Sınavlarda göstereceğiniz başarılarla hayallerinize adım adım ilerleyeceksiniz. Spor üniversitelerine girmek isteyenler için doğru adres olarak hizmet veriyoruz. Sektörde gösterdiğimiz başarılarla adımızdan sıklıkla söz ettirmeye devam ediyoruz. Çocuklarımıza ve gençlerimize donanımlı bir şekilde yol gösteriyoruz. Eğitimlere düzenli katılarak her şeyin üstesinden geleceksiniz. Farklı arkadaş gruplarıyla sosyalleşerek keyifli bir zaman geçireceksiniz. Tüm spor dallarına hazırlık kurslarımız bulunmaktadır. Aradığınız tüm kursları merkezimizden alabilirsiniz. Uygun fiyatlarımızla uzman hocalarımızla hayallerinize ulaşmakta geç kalmayınız. Merkezimize gelerek dilediğiniz kurslarımıza kayıt yaptırabilirsiniz. Tüm ekip arkadaşlarımızla sizlere ilgili bir hizmet vereceğimizin garantisini veriyoruz. Sizleri salonumuzda ağırlamaktan memnuniyet duyacağız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR