• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

La Bi Gel Kokoreç

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Eray Ergün

reklam logosu
  • firma instagram

Ankara restaurant sektöründe sunduğumuz hizmetler ile müşterilerimizin memnuniyetini ve mutluluğunu kazanmaya devam ediyoruz. Aralıksız olarak gerçekleştirdiğimiz hizmetlerde kaliteyi ilke edinerek adım atıyoruz. Kalitemizden hiçbir zaman için ödün vermiyoruz ve bütün adımlarımızı kalite eşliğinde atıyoruz. Yüksek kalitemiz sayesinde başarımızı da zirveye taşıyoruz. Öyle ki firma olarak öncü olmayı hedef ediniyoruz. Hedefimize kısa süre zarfında ulaşacağımıza eminiz. Hizmetlerimizde müşterilerimizi odak noktası haline getiriyoruz.

Müşterilerimizin isteklerini ve beğenilerini önemseyerek hareket ediyoruz, olumlu ya da olumsuz yorumlarını dikkate alarak gerekli çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Sokak lezzeti olarak ünlenen kokoreci en kaliteli şekilde temin edip temizleyerek vazgeçilmez bir tat haline getiriyoruz. Kokoreç işi bizlere atalarımızdan yadigâr olduğundan bütün inceliklerini bilerek işlemleri gerçekleştiriyoruz. Lezzetli kokoreçlere sağlık ve kalite unsurlarını da katarak unutulmaz hale getiriyoruz.

Profesyonel ekip arkadaşlarımız ile hizmet sunarak rakiplerimize fark yaratıyoruz. Ekibimizde yer alan isimlerin tamamı kokoreç alanında uzmanlaşmış kişilerdir. Kokoreç yapımı sanıldığı kadar kolay değildir ve dikkat edilmesi gereken pek çok ayrıntısı mevcuttur. Firmamız bu ayrıntıları titizlikle gerçekleştirerek müşterilerimizin karşısına lezzetli bir sunum çıkartıyor. Kokoreç yapımında kullandığımız malzemelerin tamamını taze ve organik tercih ediyoruz. Malzemelerimizde hiçbir katkı maddesi yer almamaktadır. Siz değerli müşterilerimizin sağlığını düşünerek hareket etmek asli görevimizdir. Lezzeti ve güvenilirliği ile midenizi şenlendirecek kokoreçler tatmaya ne dersiniz? O halde kısa süre zarfında şubemize bekliyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR