• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

La Grace Beauty Studio

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Selin Abacı

  • firma instagram

Salonumuz; Adana güzellik merkezi sektöründe hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Kurulduğumuz günden bugüne kadar faaliyet alanımızdaki ulusal ve uluslararası tüm gelişme ve yeniliklerin yakından takipçisi olduk. Güzellik salonumuzda ileri teknoloji cihazlar ve alanında uzman estetisyen kadromuz ile siz değerli misafirlerimize güzellik ve estetik konularında hizmet sunmaktayız. Dolayısıyla modern çağın en etkin güzellik ve sağlık uygulamalarını tek bir çatı altında toplayarak hizmet vermekteyiz. Yaptığımız başarılı uygulamalar ile her zaman olumlu geri dönüşler aldık ve en çok tercih edilen güzellik merkezlerinden biri olduk.

Lazer epilasyon, selülit tedavisi, bölgesel zayıflama işlemleri, g5 masajı, cilt bakımı, kalıcı makyaj uygulamaları, altın oran kaş alımı güzellik merkezimizde sağlık ve güzellik adına yapılan uygulamalardan bazılarıdır. Her biri kendi alanında uzman estetisyen kadromuz ilk olarak siz değerli misafirlerimize uygulamalar hakkında detaylı bir şekilde bilgi verir. Sizi bilinçlendirir. Bu bilgiler ekseninde sizin de onayınız alındıktan sonra istediğiniz uygulamalar isteğiniz doğrultusunda yapılır. Yapılan tüm uygulamalar kişiye özeldir. Bununla birlikte merkezimizde kullanılan tüm ürünler dermotologlar tarafından tavsiye edilen markalardır.

Güven ve samimiyet güzellik merkezimizin temel çalışma prensipleridir. Bu prensipler ışığında etik, ticari ve ahlaki değerlerden taviz vermeden hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Bugünden sonra da hedefimiz bulunduğumuz konumda ki yerimizi koruyarak ve modern çağın güzellik yöntemlerini ve gelişmelerini yakından takip ederek geleceğe emin adımlar ile ilerlemektir.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR