• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Latife'den Kahvaltı Kahve

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Haluk Erkoç

  • firma fb
  • firma instagram

Latife'den Kahvaltı Kahve olarak Ankara Çankaya’da faaliyetlerimize devam ediyor, ilk günün heyecanı ve yılların deneyimi, tecrübesi ile çalışmalarımıza yön veriyoruz. İşletme olarak nezih, ferah, feza, huzur dolu bir mekânda hizmet veriyor, eşsiz bir ortamda benzersiz lezzetleri tatmanıza fırsat tanıyoruz. Her biri alanında deneyimli, tecrübeli, işini özveriyle yapan bir kadroya sahibiz. Bütün personellerimiz güler yüzlü hizmet ayrıcalığını istisnasız bütün misafirlerimize yansıtmakta, dinamik yapılarıyla kendilerini sürekli geliştirmektedirler. Bu kapsamda en doğal malzemeleri alanında deneyimli ustalarımızla buluşturuyor, her seferinde eşsiz lezzetlerin ortaya çıkmasını sağlıyoruz. Ürünlerimizin her birisinin gerek hazırlanış koşullarında gerekse kullanılan malzemelerde hijyene azami dikkat ediyor, tamamı doğal, marka değeri yüksek, güvenilir malzemeleri kullanıyoruz. Bu sayede sadece en lezzetli ürünleri değil en sağlıklı ürünleri de beğeniye açıyoruz.

Ankara restaurant sektörünün öncü ve örnek kuruluşlarından birisi olarak sürekli değişen ve gelişen bir alanda faaliyet gösteriyoruz. Gerek ürün yelpazemizi gerekse hizmet standartlarımızı sürekli güncelliyoruz. Özellikle teknoloji alanında meydana gelen yenilikleri yakından takip ediyor, en son gelişmelerin oldukça kısa sürede işletmemizde hayat bulmasını sağlıyoruz.

İşletme olarak çok geniş bir menü alternatifi sağlıyor, bu sayede her damak zevkine hitap etmeyi başarıyoruz. Köy kahvaltısı, serpme kahvaltı, tatlı çeşitleri, kahve çeşitleri, makarna çeşitleri, sandviç çeşitleri, salata çeşitleri ve çok daha fazlasını beğeniye sunuyor, bütün ürünlerimizi taptaze halleriyle beğeniye açıyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR