• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Le Petit Eymir Cafe Restaurant

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

Ankara gıda sektöründe başarıyı kısa sürede elde etmeyi başardık. Bizim için en önemli unsur müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktır. Kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışımız ile siz değerli müşterilerimizin gönlünde taht kurduk. Müşteri memnuniyetinin yanı sıra mutluluğunu da düşünerek belirlediğimiz hedefler doğrultusunda hızla ilerlemeye devam ediyoruz.

Restaurantımız da alanında gerekli eğitimleri alarak tamamlayan ve tecrübeleri ile de sabitleyen personelimiz sizlere en kaliteli hizmeti vermek için yoğun şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Gıda sektörü bilindiği üzere kalite ve güvenilir hizmet anlayışı üzerine gelişip ilerlemekte. Sektörde ki yenilikleri de yakından takip ederek hedefimize giden en doğru yolda, hızlı şekilde ulaşmayı amaç ediniyoruz. Birbirinden lezzetli yemeklerimiz ile sizlerin damağına hitap ederek midenizi şenlendiriyoruz. Yemek çeşitlerimizin yanı sıra, kahvaltı, tatlı çeşitleri, içecek çeşitleri ve meyve tabaklarımız ile de kusursuz hizmet anlayışını gerçekleştiriyoruz. Yiyeceklerimizi hazırladığımız bütün malzemeleri organik ürünlerden temin ediyoruz. Sizlerin sağlığı bizim için her şeyden daha önemli.

Ferah ve sıcak ortamımız ile ailenizi, arkadaşlarınızı, misafirlerinizi ağırlamak için günün her saatinde hazır şekilde bekliyoruz. Bütün yiyecekleri sağlıklı çalışma ortamımızda hazırlıyoruz. Şeffaf şekilde işlerimizi yaparak günün her saatinde sizlerin denetimine açık olarak çalışıyoruz. Bizler kalitemize ve sunduğumuz hizmete güveniyoruz, eminiz ki sizler de çalışma ortamımızı görünce bizlere hak vereceksiniz. Kaliteyi yakalamak kadar sürdürmek de önemli, bizler bunun bilincinde olarak işlerimizi yürütüyoruz. Sizleri şubemize bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR