• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Led Panel Tv ve Led Tabela

Adres :

Osman Ağa Mahallesi Başçavuş Sokak Yazıcı Oğlu İş Merkezi Kat : 4 No 65-66 Kadıköy İstanbul İstanbul » Kadıköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Alper Akyüz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

alper_akyuz@yahoo.com

Whatsapp 1:

0 (505) 436 90 72

Firmaya Mesaj Gönder

Led Panel Tv & Led Tabela olarak İstanbul-Kadıköy de hizmet vermekte olupled tabela,led aydınlatma,klasik tabela,kadıköy tabela,kayan yazı,renkli led ekran,ışıklı tabela,elektronik komponent,akıllı tabela,akıllı led tabela,şerit led tabela vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR