• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Levent Börek Bursa Osmangazi Şube

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Sinan Yıldız

reklam logosu
  • firma instagram

Türkiye’nin her iline hızla yayılan Levent Börek birmilyonnokta.com ile yollarını birleştirmiştir. Lezzetlerinin ülke çapında duyulduğu ve bilindiği firmamız siz değerli müşterilerimize çıtır çıtır börekler sunmaktadır. Bursa pasta ve pastane sektöründe adını ülke çapında duyurmuş olan firmamız lezzetli börek çeşitleri ile insanlara müthiş tatlar sunmakta olan işletmelerimizle kaliteli hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Kıymalı, ıspanaklı, kaşarlı, peynirli, dönerli, kavurmalı ve pastırmalı seçenekleri ile damaklarda tat bırakan böreklerimiz siz değerli müşterilerimiz için özenle hazırlanmaktadır. Müşteri memnuniyetini önemseyen firmamız ülkenin dört bir yanında yüksek kalite ile hizmet vermektedir. Her yerde adıyla ve lezzetiyle kendinden söz ettiren firmamız siz değerli müşterilerimize paket servisi ile de hizmet sunmaktadır.

Alo paket servisi ile evlerinize sadece börek değil baklava, et döner, kahve hizmeti de sunan firmamız değerli müşterilerimize en kısa sürede siparişini ulaştırmaktadır. Kahvaltılarınızı daha keyifli hale getiren böreklerimiz, çay saatinize eşlik eden baklavalarımızla damaklarda tat bırakıyoruz. Vazgeçilmez lezzetlerimizle ülkenin her yanında özenli bir şekilde çalışmaya devam ediyoruz.

Sizler de klasik tatlardan sıkıldıysanız, eşsiz farklı tatlar arayışındaysanız bizleri tercih etmek üzere mağazalarımıza gelebilir veya evlerinize sipariş verebilirsiniz. Efsane tat garantisi ve yıllardır değişmeyen kalite garantisi ile siz değerli müşterilerimize kolay ulaşabilmek için günden güne daha da büyüyen firmamız pasta ve pastane sektörüne yön vermektedir. Sizler de bu efsane lezzeti tatmak isterseniz size en yakın şubemizle iletişime geçebilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR