• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Levent Usta Köfte Piyaz

Sektör :

Yetkili Kişi :

Levent Çevik

Gün içerisinde 24 saatlik vaktimizin büyük bir çoğunluğunu okulda veya iş yerinde çalışarak geçiririz. Bunlardan zaman ayırabildiğimiz kısıtlı gün ve saatlerde ise temel gayemiz sevdiklerimizle birlikte şık ve güzel bir mekânda keyifli ve huzurlu unutulmayacak anlar geçirmektir. Sizler de böylesi bir amaca sahipseniz sizlerin bu beklentileri doğrultusunda Konya restaurant sektöründe çalışmaya başladığı ilk günden beri en doğru hizmeti en deneyimli, ilgili ve çalışkan ekip arkadaşları ile birlikte en lezzetli tatları ve her zevke, damak tadına hitap eden çeşitleri ile birlikte en uygun fiyatlara sunan işletmemize gelebilir, bu çalışkan ilgili ve güler yüzlü çalışma arkadaşlarımız ile tanışabilirsiniz.

Restaurant sektöründe çalışmaya başladığımız ilk günden beri, kendimize hedef olarak sizlerden olumlu geri dönüşler alabilmeyi ve siz değerli müşterilerimizle karşılıklı bir güven bağı kurabilmeyi hedefledik. Bu hedef doğrultusunda atmış olduğumuz adımlarla sürekli olarak en kaliteli ve en lezzetli hizmete en güncel gelişmeleri takip ederek yaklaşmak için çaba sarf ettik. Bu doğrultuda atmış olduğumuz adımlar sonrası sizlerden aldığımız memnuniyet bildirileri sayesinde büyük bir çalışma şevki ve heyecanla adımlarımızı hızlandırıyor, sizlerin beklentilerini karşılamaya devam ediyoruz.

Bizler, her zevke ve her damak tadına uygun en güzel lezzetlerimizi en uygun fiyatlara sizlerin hizmetine sunmak için sabırsızlıkla ve heyecanla bekliyoruz. Sizler de bu hizmetlerimizden en kısa sürede yararlanmak için işletmemize gelebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR