• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Leyla Tan Hair

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Leyla Tan

reklam logosu
  • firma instagram

İstanbul kuaför alanında sunmuş olduğu kaliteli hizmetleri ile ön plana çıkmayı başaran firmamız Leyla Tan Hair birmilyonnokta.com sitesinin başarılı üyeleri arasında yer almaktadır. Modern ve şık uygularımız ile müşterilerimizi her zaman memnun etmeye devam ediyoruz.

İşini iyi bilen ekibimiz, birinci sınıf kaliteye sahip ürünlerimiz ve donanımlı ekipmanlarımızla sizin için sombre hizmeti, gelin saçı tasarımı, gelin makyajı uygulaması, saç renklendirme işlemleri, saç ombre işlemleri, protez tırnak uygulaması, keratin bakımı uygulaması, manikür pedikür, kalıcı oje ve saç kesimi gibi daha pek çok hizmeti en iyi şekilde sunuyoruz.

Size en uygun olan renkler ile saçlarınızı boyayarak çok daha hoş bir görünüme sahip olmanızı sağlıyoruz. Saçlarınızı istediğiniz boyutta ve istediğiniz şekilde keserek sizleri her zaman memnun ediyoruz. Beklentilerinizi her zaman en iyi şekilde karşılayarak hizmetlerimizden mutlu bir şekilde ayrılmanızı sağlıyoruz.

Daha canlı, güçlü ve parlak gözüken saçlar için en kaliteli malzemelerimiz ile keratin bakımı yapıyoruz. İşlemlerimiz sırasında saçlarınıza asla zarar vermiyoruz. Gerekli olan tüm önlemleri eksiksiz bir şekilde alarak herhangi bir sorun yaşanmasını engelliyoruz.

Gelin saçı ve makyajı uygulamaları yaparak sizleri en mutlu gününüze özenle hazırlıyoruz. Manikür pedikür uygulamalarımız ile ellerinizin ve ayaklarınızın ihtiyacı olan bakımları yapıyoruz. İsteğinize göre protez tırnak ve kalıcı oje uygulamaları yaparak daha bakımlı ve hoş gözüken ellere sahip olmanızı sağlıyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR