• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Lezzet Durağım Pide Salonu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Havva Kaya-mehmet Kaya

Yeme içme sektörü başlı başına bir alan olarak yer alırken gıda güvenliği oldukça büyük öneme sahiptir. Bunun için çeşitli şekillerde firmalar sunum yapsa dahi istenen sağlıklı koşullar pek azı sunabilir. Bizlerin sunduğu hizmet politikasının temeli her daim müşterilerimizin sağlığı olurken tat yönünden de asla taviz vermemekteyiz.

Kaliteden ödün vermeyen yapımız sayesinde her daim beğenileri toplamaya devam etmekteyiz. Alanımızda lider olarak yer alama misyonumuz söz konusu olurken sektörde kendimizi ileriye taşıyacak her yeniliğe kucak açıyoruz.

Pide, lahmacun, paket vesaire hizmetleri için hazır yemek alnında kendi ürünlerimizi en iyi şekillerde sunmaya devam etmekteyiz. Yola çıktığımız müşteri memnuniyeti ile ilerlerken her daim yakından dinlediğimiz müşterilerimizin isteklerine uygun hizmeti verme adına uzman bir ekip desteği alarak veriyoruz.

Hafife alınamayan insan sağlı için diğer yandan tat yönünden de akıllarda soru işaretlerini ortadan yok ederek bulunduğumuz yerde bulunduğumuz süre boyunca her daim ilgileri üzerimize toplamaya devam etmekteyiz.

Isparta Merkez Lezzet Durağım Pide Salonu olarak sektörün lideri olma adına gereken çalışma sistemimizi daha iyiye evirmeye devam ederken bunu da müşterilerimizin istediği noktalara dikkat etmeye borçluyuz. Kullandığımız her ekipman üstün özveri ve ürüne uygun ile alakalı seçilirken her daim de en iyiyi sunmaya devam edeceğiz. Gıdaların güvenirliği her daim önem arz ettiğinden bu konuda güveni sağlamakta olurken sanat olarak gördüğümüz yemek işini sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR