• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Lezzet Pide Çorba Kebap Salonu

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Levent Alaca

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Lezzet Pide Çorba Kebap Salonu olarak sizleri işletmemiz davet ediyor istediğiniz yemeklerin tadına bakarak bu hoş tatların büyüsüne kapılmanızı birmilyonnokta.com üyesi olarak sabırsızlıkla bekliyoruz. Memnuniyetinizi sağlamak bizim için oldukça basit bir işlem ve bunu her zaman sağlamak ise daha önemlidir. Biz bu konuda da önemi doğrultusunda çizgimizi hiçbir zaman kaybetmiyoruz. Kapıdan girdiğiniz ilk andan itibaren işletmemizin hoş yemek kokularıyla tanışacaksınız ve tadarak bu mutlu çembere dahil olmuş şanslı kişilerden olacaksınız.

İzmir restaurant olarak sizlere kelle paça, çorba çeşitleri, tavuk şiş, kıymalı pide ve çeşitlerini sunuyor ve bunu damak zevkinize en uygun hale getirmek için ne gerekiyorsa fazlasıyla yapmak adına her şeyi hız kesmeden yapıyoruz. Herkesin damak zevkine dokunabilmek oldukça zor bir iş ve bunun oldukça farkındayız. İsteğinize göre yemeklere biçim de verebilir ve siparişlerinizi de ona göre ayarlayabiliriz. Sizleri kırmamak ve istediğiniz sonuca ulaşmak adına her şeyi yapıyoruz ve yapacağız.

İçerisine konan ürünlerin önemi her zaman büyüktür bu sektörün. Temiz ve steril bir şekilde sonuç elde etmek her zaman büyük bir zorunluluktur. İçerisine konan baharatların dengeli olması ve abartılı olmaması için ince dokunuşlar yapıyoruz. Mesela tuzu çok olan bir yemek her zaman itici olmuştur ve sağlığa zararlıdır. Onun için her şeyi kıvamında eklemek ve o lezzet büyüsünü bozmamak oldukça beceri isteyen bir ustalıktır. Sizleri bekliyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR