• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Lezzeti Alâ Kebap

Adres :

Susuz Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Bulvarı No: 649/1 Ankara » Yenimahalle

Sektör :

Yetkili Kişi :

Derya Karakayacı

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (535) 104 40 75

Lezzeti Alâ Kebap olarak verdiğimiz hizmet en lezzetli ürünleri sunma noktasında birmilyonnokta.com olarak büyük bir çaba sarf ediyor ve bunun devamlılığını da sağlamak için kesintisiz bir kalite uyguluyor. Kebaplarımız istek ve arzuladınız dahilinde şekilleniyor. Baharatlarını, malzemelerini katarak ortaya çıkan bu ürünler damak zevkinize çok iyi bir şekilde hitap edebilsin diye yapılıyor. İçerisine konulan malzemeler sizlere yetsin ve yetersiz kalmasın diye kesinti yapmadan hizmet veriyoruz. Onun için en kısa zamanda işletmemize bekliyoruz.

Ankara restaurant alanında çalışan kişiler olarak işimizi belli standartlardan caydırmıyor ve ona göre sunuyoruz. Birçok kebap çeşidini sizlere sunabiliyoruz. Sizler ise bütün yakınlarınızla işletmemize gelerek ya da sipariş ederek hizmet alıyorsunuz. Sunduğumuz hizmette bozul malzemelerin kullanılmaması çok önemli bir unsur. Bazı işletmeler bu konuda ayrıntılı bir işçilik sergilemiyor. Buna dikkat edilmediğinde ortaya çıkan hazin tablo kötü bir sonuca ulaştırıyor.

Bir lezzetin lezzet olduğunu çok iyi anlamanın yollarından birisi o lezzetin akılda kalıcı bir etki yaratmasıdır. Tattığını bu ürünler ileride yine aklınıza geliyor ve canınız çekiyorsa bu verilen hizmetin kalitesini de gösteren bir şeyidir. Onun için biz yaptığımız işi severek ve öz verili bir şekilde yapıyoruz. Yoksa sizlerin memnuniyetini kazanmanın zor olduğunu çok iyi bir şekilde biliyoruz. Bu bilinçle ilerleyerek daha da gelişeceğimizi ise çok iyi biliyoruz ve öğrenmeye her zaman devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR