• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Lezzetli Balık Delicious Fish

Adres :

Kazım Dirik Mah. Barbaros Cad. No: 14/a Aliağa İzmir İzmir » Aliağa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sedat Demir-osman Bayer

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (537) 849 16 73

Whatsapp 2:

0 (537) 849 16 73

Whatsapp 3:

0 (534) 720 06 47

Firmamız gıda sektöründe uzun yıllar hizmet veren sayılı firmalar arasında yer almakla birlikte vizyon edindiği ilkeler çerçevesinde hizmet kalitesini arttırmaya her geçen gün devam etmektedir. Tecrübeli çalışanları ile müşterilerin ihtiyaç duyduğu her türlü hizmeti en üst kalitede yerine getiren firmamız bu sayede adından sıklıkla söz ettirmekte ve sektörde saygın bir firma olarak bilinmektedir.

Üstün kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimiz ile İzmir restaurant sektöründe değişen kalite standartlarını takip ederek yenilikçi hizmet anlayışını benimsemektedir. Firmamızın misyonları arasında da yer alan bu önemli ilkenin yanı sıra müşteri memnuniyeti çerçevesinde hizmet gösterme, temiz ve hijyenik çalışma ortamını sağlama ve sunma, lezzeti müşteri ile buluşturma ve kaliteli hizmetin daha geniş kitlelere duyurulması gibi çeşitli ilkelere de önem vermektedir.

Firmamız, faaliyet gösterdiği günden bu yana etik ilke ve prensipleri çerçevesinde sunduğu kaliteli hizmetten ödün vermeden devam etmeyi bir vizyon haline getirmiştir. Geniş ürün yelpazesi, uygun fiyat avantajı ve müşteri memnuniyetini sağlamak bu noktada firmamızın önemli önceliklerinden sadece birkaçıdır. Alanında uzman personeli ile her daim en kaliteli hizmeti müşterilerine garanti eden firmamız, siz müşterilerine aile sıcaklığında samimi bir ortam oluşturmakla birlikte aynı zamanda en lezzetli tatları da denemeniz için de bir imkân sunmaktadır. Bu sayede hem sektörel hem de kültürel alanda hizmete değer katan bir firma olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR