• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Lezzetname Pide Kebap Çorba Pizza

Adres :

Mehmetçik Bulvarı 11 Sokak No: 32 / B Üçkuyular (oyak Taksi Karşısı ) İzmir » Karabağlar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hasan Hüseyin Özgen

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (534) 974 45 46

İzmir Karabağlar’da birmilyonnokta.com üyesi işletmelerden birisi olarak yoluna devam eden Lezzetname Pide Kebap Çorba Pizza salonumuz damak zevkine değer verenlerin, benzersiz lezzetler arayanların vazgeçilmezdir. Yeme, içme ve eğlence insanların en temel ihtiyaçlarından birisi olmakla birlikte sadece temel ihtiyacın çok ötesindedir. Güzel sofralar hoş sohbetlere eşlik eder. En güzel sofralarda en koyu muhabbetler edilerek dost meclisleri oluşturulur. Geleceğe en güzel anılar güzel lezzetler eşliğinde biriktirilir.

İzmir restaurant sektörünün liderlerinden birisi olarak ilk günden itibaren severek tercih edeceğiniz, sevdiklerinizle birlikte kendinizi rahat hissedeceğiniz, en güzel lezzetleri beğeniyle tadabileceğiniz bir ortam oluşturduk. Geniş, nezih, ferah, hijyenik, konforlu alanda başka hiçbir yerde tadamayacağınız lezzetleri her defasında taptaze, lezzetli, kaliteli ve güvenli biçimde hazırlıyoruz. Bütün bunlar da bizi kısa sürede Karabağlar’ın en çok tercih edilen yeme, içme ve eğlence noktası haline getirdi. Ancak başarılarımızla yetinmiyor, hep daha iyisi, hep daha fazlası adına özveriyle çalışıyoruz.

İşletme olarak kaliteden kesinlikle taviz vermiyor, daima en iyi markaların en çok tercih edilen, en yeni ürünlerini kullanıyoruz. Malzeme tedarikinden servise kadar bütün süreci hassasiyetle takip ederek kaliteli, güvenli, lezzetli, hijyenik, benzersiz menülere ulaşmanızı sağlıyoruz. Her damak zevkine hitap edebilmek amacıyla çorba çeşitleri, kebap çeşitleri, kiremitte köfte, lahmacun, pizza ve çok daha fazlasını hazırlıyoruz. Aynı zamanda evlere ve işyerlerine paket servis yapıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR