• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Limon Kahvaltı Dünyası

Sektör :

Yetkili Kişi :

Çiğdem Ayhan

Restoranımızda müşterilerimizin istek ve önerileri sayesinde önceliğimizi hijyen olarak belirledik ve farklı tarzdaki ellerden çıkan yiyeceklerimiz sayesinde enfes tatlar hazırladık. Yiyecek sektöründeki yenilikleri ve talepleri takip ederiz sizler için en iyi yiyecekleri uygun fiyatta sizlere sunuyoruz.

Yiyeceklerimizde sürekli denetimler gerçekleştiriyor olup katkı maddeleri kullanmıyorum taze olarak sizlerin masalarına sunuyoruz. Soğuk içecek ve etleri gerekli koşullarda muhafaza ediyor ve insan sağlığına yararlı olacak şekilde vitamin değerlerini kaybetmeden steril bir şekilde hazırlıyoruz. İstanbul restoran alanında tadına doyulmayacak lezzetler hazırlıyor olup özenli bir şekilde hizmet ediyoruz. Daima en iyi şekilde sunumumuzu gerçekleştirip alternatif birçok menüyü ve birbirinden lezzetli çeşitlerimizi sizlere denetiyoruz.

Ailecek ve ya arkadaşlarınızla huzurlu bir şekilde yemek yiyebileceğiniz bir ortamımız olup en güzel ev yemeklerimizin tadına bakabileceksiniz. Birçok çeşitte çorba, içli köfte, sarma, unlu mamüller, gözleme gibi ev yemekleri yapıyor olup sabahları ise serpme kahvaltımızı çayınız ile birlikte yiyebileceksiniz. Toplu yemek organizasyonları yapabileceğiniz gibi bireysel olarak da restoranımızda yemek yiyebilirsiniz. İsterseniz alo sipariş hattımızı kullanarak yemek siparişi verebilirsiniz.

İstanbul’daki en kaliteli ve lezzetli yemekleri sizler için hazırlayıp müşterilerimizin her zaman en iyiyi hak ettiklerine inanıyoruz. Bizler de sizlerin sayesinde her geçen gün büyüyor ve hizmetlerimize birçok yenilikler katıyoruz. Sizde restoranımıza uğrayıp farklı bir atmosferde ilginç ve şık sunumlarımızı deneyip keyifli bir vakit geçirebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR